Pokrywka na Kubki Karton

Tekturowe pokryw ki do kubków zostały zaprojektowane tak, aby zapobiegać rozlewaniu się płynów, dzięki czemu w przypadku rozlania gorących płynów nie dochodzi do plam ani poparzeń.

Dzięki tym biodegradowalnym pokrywkom do kubków gwarantowane jest bezpieczeństwo napojów takich jak herbata czy kawa, dzięki czemu zarówno Twoi pracownicy, jak i klienci mogą się nimi posługiwać bez obaw o rozlanie. W naszym katalogu znajdą Państwo całkowicie hermetyczne papierowe pokrywki do kubków, jak również pokrywki do kubków do kawy z otworem do włożenia mieszadełka.

  • Odpowiednie do gorących i zimnych napojów
  • W 100% nadające się do recyklingu i trwałe
  • Dostępne różne wymiary
  • Na wynos
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Pokrywka na Kubki Karton


Aktywne filtry

Przeniesienie kawy bezpiecznie i bez niechcianych rozlanych napojów nigdy nie było tak proste, a w Monouso, aby to ułatwić, przedstawiamy również te praktyczne pokrywki wraz z kompatybilnymi z nimi kartonowymi kubkami.

W dzisiejszych czasach tak powszechne jest zamawianie gorących napojów, takich jak kawy, herbaty czy napary, że każdy bar lub restauracja musi być przygotowany i zaopatrzyć się w doskonałe akcesoria, aby poradzić sobie z usługą na wynos.

Kartonowe wieczka do kubków - szczelne i bezpieczne

Tekturowe pokrywki do kubków są bardzo praktyczne dla wszelkiego rodzaju kawiarni, piekarni, barów i restauracji.

Dzięki nim Twoi klienci mogą wygodnie cieszyć się ulubionym napojem w wybranym przez siebie miejscu. Dzięki idealnemu połączeniu kartonowych kubków z wywiniętym brzegiem i kartonowych wieczek do kubków powstaje szczelne zamknięcie, które pozwala im wygodnie i bezpiecznie przenosić kawę z miejsca na miejsce bez rozlewania zawartości w środku.

W różnych materiałach zawsze znajdziesz pokrywkę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Szukasz pokrywek do kubka z gorącą kawą? Pokrywki do kartonowych kubków jednorazowych będą sprzymierzeńcem Twojego biznesu, pozwalając Twoim klientom cieszyć się kawą, herbatą w parku lub w biurze, ponieważ z łatwością zmieszczą się na brzegach naszych jednorazowych kubków.Większość pokrywek ma również wbudowany otwór na słomkę, mieszadełko lub do picia bezpośrednio z kubka.

W Monouso oferujemy Ci katalog z wieloma wzorami i rozmiarami pokrywek do kubków do kawy, które możesz wybrać zgodnie z potrzebami Twojej firmy. Kup teraz swoje kartonowe lub plastikowe pokryw ki do kubków w najlepszej cenie na rynku!

Zobacz więcejZobacz mniej