Kolor

Mikronaż

Woreczki Spożywcze

Worki marketowe idealnie nadają się do transportu żywności. Znane są również jako torby blokowe i są niezbędne ze względu na swoją uniwersalność w każdym biznesie spożywczym. Na co czekasz, aby je kupić?

  • Wodoodporne
  • Bloki są łatwe do cięcia
  • Łatwe do otwarcia
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Woreczki Spożywcze


Aktywne filtry

Praktyczność w Twoich torbach na rynek blokowy

Torby marketowe lub torby blokowe będą Twoimi wielkimi sprzymierzeńcami w świadczeniu optymalnych usług. Dzięki nim Twoi klienci będą mogli kupować ze spokojem. Czy wiesz, dlaczego powinieneś kupić tego typu torby foliowe do swojej firmy? Otóż z dwóch ważnych powodów.

Pierwszym z nich jest to, że są bardzo wytrzymałe na transport, a drugim to, że możesz je wykorzystać do przechowywania różnorodnej żywności, takiej jak owoce, warzywa, ciastka czy słodycze.

Worki blokowe marketowe, znane również jako worki niskociśnieniowe, przeznaczone są do stosowania przede wszystkim w sklepach typu greengrocery, fishmongery, masarnie, piekarnie i cukiernie. Są one zazwyczaj używane jako pierwsze opakowanie dla żywności sprzedawanej luzem i są powszechnie spotykane w sklepach typu convenience. Zapomnijcie o tym, że torba Waszego klienta może się złamać lub że będzie on musiał nosić kilka toreb, aby utrzymać ciężar swoich zakupów. Dzięki blokowym torbom marketowym będziesz miał spokój ducha wiedząc, że Twoje produkty będą bezpieczne.

Torby o wielu zastosowaniach w różnych sklepach

Torby marketowe mają specjalną cechę, która je określa. Są one połączone blokiem, od którego można je oddzielić poprzez wstępne nacięcie. Blok ten może być perforowany, dzięki czemu pakiety torebek można zawiesić w dozowniku. Dzięki temu są bardzo praktyczne do wykorzystania w każdym biznesie spożywczym.

Odrywa się torbę przy linii cięcia, bierze się towar, wkłada do torby, łatwo ją zamyka i wręcza klientowi. Torby te są często używane jeszcze po przyjściu klienta do domu. Bardzo często zdarza się, że zapakowane w nie produkty pozostają w środku aż do pierwszej konsumpcji, a nawet i później.

Są to plastikowe torby marketowe bez uchwytów wykonane z PE o wysokiej gęstości. Są półprzezroczyste i nadają się do recyklingu. W Monouso mamy 4 najczęściej używane rozmiary: 21x27, 25x30, 27x32 i 30x44 cm, wszystkie o grubości 10 mikronów.

Posiadają deklarację zgodności z przepisami władz sanitarnych. Krótko mówiąc, są to wysokiej jakości polietylenowe torby marketowe, i to w bardzo dobrej cenie.

Wciąż nie masz jeszcze plastikowych blokowych toreb marketowych? Wypróbuj je, a przekonają Cię do siebie.

 

Zobacz więcejZobacz mniej