Wyślij do
Obecnie: Poland

Poke

Jeśli szukasz zakupu opakowań dla swojej restauracji poke, mamy idealne miski, takie jak miski z bambusa lub liści palmowych. Te w 100% roślinne materiały bardzo dobrze łączą się ze zdrowym duchem tego przepisu. Mamy szeroki wybór profesjonalnych dostaw do serwowania poke w lokalu, na wynos lub z dostawą. Oprócz wyboru najlepszych misek do poke (z pokrywką lub bez), oferujemy wszystkie produkty potrzebne do kompletnej obsługi: pałeczki, papierowe serwetki lub naczynia do sosów.

Zobacz więcejZobacz mniej

Pojemniki na Poke

Miski Twardego Plastiku Przezroczyste

Miski Biodegradowalne

Ekologiczne Pojemniki do Sosów

Pojemniki na Lody z Trzciny Cukrowej

Sztućce Biodegradowalne

Serwetki Papierowe

Podkładki na Stół 30x40cm i 35x50cm

Szukasz wszystkich produktów jednorazowych, których potrzebujesz do swojej restauracji poke? W Monouso prezentujemy Ci największy wybór misek, naczyń i sztućców wykonanych z różnych materiałów dla zapewnienia wyjątkowej obsługi.

Pochodzenie tej zdrowej receptury można prześledzić na Hawajach. Na tej pozakontynentalnej amerykańskiej wyspie pojawił się on jako kompletny posiłek rybaków. Składał się z posiekanej surowej ryby oraz wodorostów i lokalnych warzyw.

Przez lata danie to ewoluowało wraz z wpływem innych kuchni świata na wyspę Hawaii. Obecnie taka sałatka składa się zazwyczaj z łoża ryżu, na którym spoczywa reszta składników, takich jak pokrojony w kostkę tuńczyk i surowy łosoś lub tofu, warzywa, owoce, a na koniec dressing z sosów i nasion.

Jeśli masz lokal specjalizujący się w tym amerykańskim przysmaku lub włączyłeś go do opcji w swoim menu, w tej kategorii znajdziesz niezbędne profesjonalne produkty dla restauracji poke . Niezależnie od tego, czy chcesz serwować go w swoim lokalu, czy też potrzebujesz artykułów na wynos lub z dostawą.

Biznesy serwujące ten hawajski preparat stają się coraz bardziej powszechne. Świeżość składników i unikalne połączenia sprawiają, że są one jednym z najpopularniejszych trendów w usługach na wynos. Jesteśmy pewni, że Twoim klientom nie przestanie rosnąć!

W Monouso mamy najlepsze opakowania dla Twojej restauracji poke, bo oprócz smaku ważna jest również prezentacja. To danie jest zazwyczaj podawane w misce. W naszym sklepie internetowym mamy miski do poke z trzciny cukrowej oraz miski do sałatek, w tym popularne buddha bowls, które ulegają biodegradacji i kompostowaniu. Dzięki nim uzyskasz bardzo atrakcyjne prezentacje i bardzo wygodną dla Twoich klientów konsumpcję.

Masz również inne opcje, takie jak miski z bambusa lub liści palmowych. Niektóre z tych alternatyw są dystrybuowane z pasującymi pokrywkami, co pozwala na używanie ich zarówno do serwowania w lokalu, jak i do przygotowywania zamówień na wynos.

Nasz katalog został wyselekcjonowany ze wszystkimi opakowaniami, zastawą stołową i kuchenną , których potrzebujesz, aby rozpocząć swój biznes pokemonów. Wśród setek referencji, które znajdziesz w tym dziale, na pewno znajdziesz garnek, który masz na myśli. Czyżby? Skontaktuj się z nami, nasz zespół obsługi klienta chętnie doradzi Ci przy zakupie.

Monouso, dostawca zaopatrzenia dla restauracji poke

W naszym sklepie internetowym możesz kupić wszystko, co potrzebne do zaopatrzenia na wy nos i z dostawą w Twoim lokalu pokemonów. Od misek po sztućce, licz na to, że Monouso otoczy Cię produktami najwyższej jakości w najlepszych cenach. Skorzystaj z naszych rabatów ilościowych i oszczędzaj na dużych zamówieniach.

Zobacz więcejZobacz mniej