Wyślij do
Obecnie: Poland

Talerze Biodegradowalne

Biodegradowalne talerze jednorazowe to ekologiczne, zrównoważone i wydajne rozwiązanie dla gastronomii. Modele, które znajdziesz w tej kategorii, pozwolą Ci zaprezentować elegancki stół w lokalach gastronomicznych, na przyjęciach, cateringach czy imprezach okolicznościowych, nie rezygnując z designu i wyrafinowania. I zawsze z największym szacunkiem dla środowiska.

Zakup ekologicznych talerzy jednorazowych daje Ci mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o dekorowanie i ubieranie stołu w najwyższej jakości. Odkryj, że zrównoważony rozwój, design i dobra cena mogą iść w parze.

 • Wykonane z naturalnych materiałów
 • Połączyć modę i zrównoważony rozwój
 • Rozkładać się w wyniku naturalnego działania
 • Nadaje się do recyklingu lub kompostowania
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Talerze Tekturowe

Talerze Trzciny Cukrowej

Talerze Drewniane

Talerze Liść Palmowy

Serwetki Papierowe Koronkowe

Tacki na Ciasta i Torty

Talerze Biodegradowalne z Pokrywką

Talerze Plastikowe

Aktywne filtry

Nasze biodegradowalne talerze oferują świetną jakość i są idealne do restauracji, hoteli, cateringu, imprez oraz formalnych i nieformalnych wydarzeń. Obecnie posiadamy różne materiały, które tworzą nasz dział płyt ekologicznych: między innymi trzcinę cukrową, karton, Chinet Pulp, pulpę pszenną, bambus, drewno czy liście palmowe.

Talerze jednorazowe

Ekologiczne talerze jednorazowe to zrównoważony wybór, ponieważ są w stanie rozkładać się dzięki działaniu środowiska. Aby ubrać Wasze stoły w tę przyjazną środowisku opcję, w Monouso oferujemy Wam szeroki wybór jednorazowych i organicznych talerzy idealnych do prezentowania jedzenia w najbardziej zrównoważony sposób.

W naszym sklepie przygotowaliśmy obszerny katalog talerzy jednorazowych wszelkiego rodzaju. Znajdziesz tu:

 • Jednorazowe talerze do zupy
 • Jednorazowe talerze obiadowe
 • Jednorazowe talerze kwadratowe
 • Jednorazowe talerze do zupy
 • Jednorazowe talerze do zupy z przegródkami
 • Etc

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych recyklingowych talerzach jednorazowych, możesz przejść do kart produktów, gdzie znajdziesz więcej informacji o ich zastosowaniu i właściwościach. Jest to najbardziej bezpośredni i kompletny sposób, aby dowiedzieć się o ich funkcjonalności, kompatybilności, certyfikatach i przyjrzeć się wszystkim ich zdjęciom.

Ekonomiczne talerze jednorazowe

Nie każdy może zaoferować tanie talerze jednorazowe. Chcesz wiedzieć, dlaczego możemy Ci je zaoferować? Oto 4 powody!

 1. Bo zdobycie doświadczenia pozwalającego na maksymalne dostosowanie cen zajęło nam ponad 10 lat.
 2. Ponieważ współpracujemy tylko z konkurencyjnymi dostawcami.
 3. Ponieważ wybieramy tylko talerze jednorazowe, które przechodzą naszą kontrolę jakości.
 4. Ponieważ chcemy z Tobą współpracować przez długi czas i zależy nam na tym, abyś nam zaufał.

Jak widać, specjalizujemy się w tanich, ale najwyższej jakości talerzach jednorazowych - chciałbyś je wypróbować?

Talerze biodegradowalne, kompostowalne i ekologiczne

9 na 10 klientów jest jednoznacznych, że przy równych szansach wolą wybierać płyty ekologiczne. Wiemy o tym i dlatego postawiliśmy na największy na rynku katalog ekologicznych potraw. Nie wiesz od czego zacząć? Cóż, oto kilka wskazówek!

Płyty biodegradowalne

Biodegradowalne talerze są najbardziej popularne w tej kategorii, ponieważ oprócz tego, że są piękne i eleganckie, oferują godną pozazdroszczenia zrównoważoną jakość: ulegają degradacji poprzez działanie natury. Oznacza to, że przy odpowiedzialnym użytkowaniu, te biodegradowalne jednorazowe talerze są szczytem aspiracji zrównoważonego biznesu.

Oczywiście biodegradowalność zapewnia, że te płyty nadają się do recyklingu i kompostowania. Nie tylko to, ale znajdziesz wiele formatów, takich jak biodegradowalne miski jednorazowe, które są niezbędne dla zrównoważonego odżywiania. Czy potrzeba jeszcze jakichś powodów? A ty? Porównaj nasze ceny z innymi opcjami, a zobaczysz, że cena tych biodegradowalnych talerzy jednorazowych jest na najwyższym poziomie.

Kompostowalne talerze

Innym zrównoważonym trendem w kategorii są talerze kompostowalne, produkt popularny, ponieważ posiada zdolność do degradacji pod wpływem działania człowieka.

W języku angielskim zakup płyt kompostowalnych oznacza, że możemy przyspieszyć ten proces poprzez 2 techniki:

 • Kompost przemysłowy, który jest dostępny poprzez zielone punkty i który gwarantuje szybki rozkład w obiektach, które mają do tego możliwości.
 • Kompostowanie domowe, najmodniejsza opcja, która pozwala na kompostowanie jednorazowych talerzyków w osobistym kompostowniku.

Kompostowalne modele znajdziesz w działach dotyczących talerzy wykonanych z trzciny cukrowej, pulpy celulozowej, pulpy pszennej lub liści palmowych. Sprawdź poszczególne karty produktów pod kątem instrukcji producenta, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami!

Stylowe talerze jednorazowe

Nigdy nie męczymy się powtarzaniem tego: jeśli chodzi o eleganckie talerze jednorazowe, zrównoważony rozwój i design, to nie chodzi o to, że nie są one sprzeczne, tylko o to, że w przypadku naszego eleganckiego talerza jednorazowego idą w parze. Piękno naturalnych produktów, z których są wykonane, zostało przeniesione do ich projektów z rezultatem, który zaskoczy Twoich gości, zarówno dla oka, jak i w dotyku.

Dlatego najnowsze trendy w platerowaniu to stawianie na materiały o naturalnych odcieniach i przyjemnych fakturach. Niewątpliwie nasze eleganckie talerze Monouso odpowiadają na tę potrzebę z nawiązką.

A cena naszych eleganckich talerzy jednorazowych jest nie mniej ważna. Dzięki ponad 10-letniej współpracy z wybranymi dostawcami, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu niedrogie eleganckie talerze jednorazowe. W naszym sklepie nie tylko dostaniesz tańszy pakiet, ale także oferujemy Ci różne rabaty ilościowe, dzięki czemu rachunek za ten wyjątkowy posiłek nie będzie Cię kosztował rękę i nogę.

Jeśli nadal masz wątpliwości, sprawdź nasze eleganckie, wyrafinowane i dystyngowane biodegradowalne talerze bambusowe lub modele wykonane z liści palmowych, z charakterystycznymi naturalnymi żyłkami godnymi tylko najszlachetniejszych deserów. Nie wspominając o miękkim dotyku drewna i dobrych wynikach, jakie dają za swoją oryginalność.

Piękne talerze jednorazowe

Pytanie, które zadajemy sobie na temat pięknych talerzy jednorazowych brzmi: co określa ich piękno? Podsumowaliśmy to dla Was w 3 szczegółach:

 • Naturalne kolory, które pasują do ustawienia stołu.
 • Tekstury, które są przyjemne dla oka. Nie zawiera sztucznego brokatu.
 • Miej pod ręką podobne produkty (np. sztućce), które można dopasować. Jeśli chcesz stworzyć elegancki talerz jednorazowy, zadbaj o to, by zestaw był kompletny.

Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej trendów, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, a my zaoferujemy Ci kilka dodatkowych wskazówek.

Talerze jednorazowe na przyjęcia

Niezależnie od tego, czy jest to impreza na świeżym powietrzu, formalne lub nieformalne przyjęcie, rocznica lub jakakolwiek inna uroczystość, w której potrzebne są jednorazowe talerze, te ekologiczne wersje są idealne do osiągnięcia sukcesu. Higiena oraz łatwość transportu i czyszczenia to tylko niektóre z powodów, dla których warto wybrać jednorazowe talerze imprezowe . Cena, elegancja, trwałość i zrównoważenie to inne.

W naszym katalogu znajdziesz niezliczoną ilość referencji jednorazowych talerzy imprezowych, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Halloween, urodziny, śluby... tu jest wszystko!

Talerze jednorazowe na przyjęcia dla dzieci

Na przyjęciach dla dzieci ekologiczne talerze imprezowe lub talerze urodzinowe stają się królami wieczoru. Zazwyczaj są one wykonane z kartonu, z kolorowymi laminatami lub z nadrukiem ich ulubionych bohaterów i bohaterek. A są one najlepszą opcją ze względu na ich bezpieczeństwo (dzieci nie mogą się skaleczyć, nawet jeśli się złamią), a ich wzory przyciągną uwagę wszystkich gości imprezy.

Teraz możesz również dostać w swoje ręce nasze ekologiczne talerze wielokrotnego użytku, ważne jest dla nas, aby przyczynić się do lepszego świata, a dzięki nim możesz dłużej korzystać z nich.

Zobacz więcejZobacz mniej