Woreczki Strunowe PE z suwakiem

Worki foliowe z zamknięciem suwakowym to doskonałe worki foliowe do przechowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów, w tym artykułów spożywczych. Wykonane są z PE, dzięki czemu są elastyczne, mocne, wodoodporne i nie brudzą.

Mają wysoki gauge, czyli grubość, dla większej ochrony zawartości. W naszym katalogu znajdziesz je w różnych rozmiarach, aby dopasować je do swoich potrzeb. Na co czekasz, aby się zorganizować?

  • Łatwe otwieranie i zamykanie: suwak lub zamek błyskawiczny w każdej z toreb łatwo się zasuwa.
  • Wyrazisty kolor: dla łatwej identyfikacji, zamki błyskawiczne są zróżnicowane dzięki wyrazistemu kolorowi.
  • Przezroczystość: torby te są przezroczyste bez uszczerbku dla bezpieczeństwa zawartości lub wytrzymałości pojemnika. Dzięki temu można zobaczyć zawartość każdej torby bez konieczności jej otwierania.
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Woreczki Strunowe PE z suwakiem


Aktywne filtry

Praktyczne woreczki strunowe

Plastikowe torby na suwak to bardzo skuteczny sposób na przechowywanie, organizowanie i transportowanie przedmiotów. Są to bardzo praktyczne i uniwersalne torby plastikowe, które mogą pomieścić wiele różnych produktów i nadają się również do użytku spożywczego.

Zamknięcie stanowi plastikowy zamek błyskawiczny, który gładko zasuwasz. Łatwe, solidne i bardzo wygodne zamknięcie, którym można manipulować.

Jest to jakby walizka wielokrotnego użytku, w której możesz przechowywać to, co potrzebujesz, a ponieważ jest przezroczysta, bez trudu widzisz wnętrze przez cały czas. Sposób na przechowywanie przedmiotów, który przyda się zarówno w firmie, jak i w domu.

Torby foliowe na wszelkiego rodzaju przedmioty

Wewnątrz torby z suwakiem PE można przechowywać elementy sprzętu komputerowego, części zamienne, zabawki o małych i średnich rozmiarach, baterie, długopisy, kosmetyki i środki higieniczne, jedzenie piknikowe, próbki, żetony itp. Jest to wielofunkcyjna torba foliowa, więc jej zastosowania są różnorodne.

W Monouso dostępne są różne rozmiary, dzięki czemu można znaleźć ten, który najlepiej odpowiada konkretnym potrzebom.

Tego typu torby, wykonane z zamknięciem na suwak, doskonale nadają się do przechowywania żywności. Są one całkowicie przezroczyste, wodoodporne i odporne na niskie temperatury, więc możesz je wykorzystać do przechowywania żywności w zamrażarce.

Zobacz więcejZobacz mniej