Apteka

Duży katalog różnych materiałów eksploatacyjnych dla aptek. W Monouso znajdziesz torby papierowe zaprojektowane specjalnie do obsługi klientów w aptekach, w różnych rozmiarach i kolorach. W tym typowe nadruki farmaceutyczne, ale także zwykłe wzory w kolorze białym lub kraft, dzięki czemu można je spersonalizować za pomocą informacji o swojej firmie. Z uchwytami lub bez. Mamy torby wykonane z trotylu, wielokrotnego użytku, idealne na zakupy premium w Twojej placówce (kosmetyki, odżywki, środki ortopedyczne itp.) Ponadto wybraliśmy najlepsze rękawiczki, maski i żele hydroalkoholowe. Nie zapomnij też o naszych dozownikach do żeli, idealnych do zaproszenia Twoich klientów do dezynfekcji rąk po wejściu.

Zobacz więcejZobacz mniej

Torby Papierowe dla Aptek

Papier Manilowy

Rękawiczki Jednorazowe

Maski Jednorazowe

 • sale
Maska Ochronna IIR Potrójna Warstwa z Gumką Czarny (50 Sztuk)

Maska Ochronna z Gumką typ IIR Czarna (50 Sztuk)

Ref 4587-50

50 Jednostki

-15% 2, 19€ Normalna cena 2,58

0,044€/Maska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Żel do dezynfekcji rąk

  Chusteczki Dezynfekujące i Sanitizery (100 Sztuk)

  Chusteczki do Dezynfekcji Rąk (100 Sztuk)

  Ref 70040-100

  100 Jednostki

  15, 35€

  0,154€/Chusteczki

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Dozownik na Mydło i Żel do Dezynfekcji

  Chcemy pokryć potrzeby Twojej apteki w kilka podstawowych artykułów, które są potrzebne na co dzień. Dlatego w naszym katalogu poświęciliśmy obszerny dział produktom jednorazowym dla Twojej firmy, takim jak m.in. torby papierowe z nadrukiem farmaceutycznym, ryza papieru (do pakowania), maseczki czy rękawiczki.

  Torby apteczne pozwalają zaoferować profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Są wygodne, praktyczne i sprawiają, że Twoje usługi są bardziej eleganckie. Nasze modele są bardzo trwałe: papierowe są biodegradowalne i mogą być poddane recyklingowi, gdy spełnią swoje zadanie, natomiast materiałowe TNT mogą być ponownie wykorzystane. Twoi stali klienci mogą używać ich wielokrotnie podczas zakupów w Twoim sklepie!

  W przypadku mniejszych transakcji, możesz zdecydować się na rolki papieru kraft lub białego papieru manilowego. Te ostatnie można dostosować do własnych potrzeb. To doskonała i dyskretna opcja do wydawania małych (lub kilku sztuk) leków: możesz je łatwo zapakować, chronisz prywatność klientów i nie musisz rozdawać torebek.

  Obie opcjeprzyjazne dla środowiska i ekonomiczne oraz przekazują profesjonalizm podczas obsługi Twoich klientów. Nie możesz zdecydować się na jedną z nich? Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i poproś o poradę, chętnie pomożemy!

  Monouso, dostawca materiałów jednorazowych dla aptek

  Nasz staranny wybór wysokiej jakości produktów w bezkonkurencyjnych cenach sprawia, że jesteśmy najczęściej odwiedzaną przez farmaceutów opcją zaopatrzenia jednorazowego dla aptek. Zdobądź artykuły potrzebne do codziennego użytku dzięki rabatom ilościowym i gwarantowanym stałym zapasom: jeśli widzisz to w sieci, mamy to w magazynie. Możemy więc zaoferować Ci dostawę w ciągu 24 godzin.

  Zobacz więcejZobacz mniej