Bary i Puby

Jeśli chcesz kupić artykuły barowe, to dobrze trafiłeś. W Monouso oferujemy Ci wszelkiego rodzaju niezbędne produkty do każdego rodzaju baru: między innymi browarów, pubów, tarasów, stołówek czy barów plażowych. Posiadamy szeroki asortyment zaopatrzenia dla pubów. Od wszelkiego rodzaju szklanek i dzbanków do piwa, koktajli, shotów czy alkoholi, po mini serwetki koktajlowe wraz z ich uchwytami i dyspenserami, podkładki pod zamówienia, placematy, wiaderka do lodu, słomki i mieszadełka.

Zobacz więcejZobacz mniej

Dzbanki Wielokrotnego Użytku do Piwa

Szklanki Wysokie

Kieliszki do Shotów Plastikowe

Słomki do napojów

Wiaderko Plastikowe do Lodu

Serwetki Papierowe

Koszyczek do Serwowania Potraw

Księga Zamówień Kelnera

  Druki Samokopiujące 10x15cm...

  Druki Samokopiujące 10x15cm (10 sztuk)

  Ref 8942-10

  10 Jednostki

  8, 01€

  0,801€/Druki

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Patyczki do Szaszłyków i Szpikulce do Mięsa

   Patyczki bambusowe do przekąsek “Golf” 7cm (50 Sztuk)

   Patyczki Bambusowe Golf 7cm (50 Sztuk)

   Ref 9435-50

   50 Jednostki

   0, 36€

   0,007€/Patyczki

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   Dyspensery do Sosów

   Ekologiczne Pojemniki do Sosów

   Tacki Plastikowe Antypoślizgowe

   Bary to ruchliwe miejsca, w których niezbędne jest posiadanie wysokiej jakości jednorazowych produktów barowych wielokrotnego użytku.

   W naszym sklepie możesz być pewien, że znajdziesz najlepsze zaopatrzenie, które zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby biznesowe. W tym celu pomyśleliśmy o każdym z obszarów, w których potrzebujesz artykułów jednorazowych, aby zyskać na skuteczności i wydajności w swoim lokalu: jeśli istnieje produkt, który może ułatwić Ci pracę, po co pracować dwa razy ciężej?

   W jadalni Twoi kelnerzy docenią jakość antypoślizgowych tacek kelnerskich, w różnych kolorach i kształtach. Również podkładki pod zamówienia, które są Twoimi sprzymierzeńcami w śledzeniu zamówień klientów. Dodatkowo, jeśli Twoi klienci zamawiają schłodzone wino lub cavę, mamy plastikowe wiaderka do lodu! Są przezroczyste, bardzo eleganckie i łatwe w transporcie z jednej strony sali na drugą.

   Nie zapominajmy też o tarasie. Dzięki dzbankom i szklankom wielokrotnego użytku Monouso nie będziesz musiał się martwić, że naczynia opuszczą lokal: są odporne, a niektóre z nich praktycznie nietłukące. Ich zalety wykraczają poza trwałość, ponieważ dłużej utrzymują temperaturę napoju, za co Twoi klienci będą wdzięczni, gdy będą przesiadywać na Twoim tarasie w najbardziej nieodpowiednich godzinach lata. Kto nie chce, aby ich zimne piwo trwało dłużej?

   Nie możemy również zapomnieć o papierowych serwetkach, szaszłykach czy stojakach prezentacyjnych. W Monouso posiadamy wszelkiego rodzaju produkty barowe, które sprawią, że Twoja codzienność będzie bardziej komfortowa i efektywna.

   Wszystkie niezbędne przybory dla barmanów!

   Jeśli prowadzisz pub, nie mówimy Ci nic nowego, gdy wskazujemy na znaczenie narzędzi barmańskich do tworzenia wykwintnych drinków. W Twoich rytuałach tworzenia najbardziej wybuchowych drinków dla klientów nie może zabraknąć szklanek z rurkami wielokrotnego użytku, ekologicznych słomek, które będą towarzyszyć koktajlom i napojom, a także plastikowych foremek do kostek lodu.

   Wybraliśmy dla Ciebie również najlepsze kufle i szklanki do piwa wielokrotnego użytku, a także zróżnicowany wybór rozmiarów i kolorów kieliszków do shotów. Tak, aby żadne dwie kolejki nie były takie same!

   Monouso, dostawca artykułów jednorazowych dla barów i pubów

   Wszystko, czego potrzebujesz do swojego lokalu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym Monouso w najlepszych cenach. Zaoferuj swoim klientom wyjątkową obsługę dzięki artykułom barowym z tego działu.

   Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami! Nasz zespół obsługi klienta jest tylko o jeden telefon od odpowiedzi na wszystkie pytania i pomocy w zarządzaniu zakupem. Zakup jednorazowych naczyń dla Twojego baru nie może być łatwiejszy!

   Zobacz więcejZobacz mniej