Materiał

Środki

Składanie

Warstwy

Serwetki Ekologiczne i Recyklingu

Jeśli szukasz papierowych serwetek, aby Twoi klienci mogli wygodnie się umyć i zaoferować im ekologiczną alternatywę, wykonaną z biodegradowalnych lub kompostowalnych materiałów roślinnych, to jest Twoja szansa. Dzięki ekologicznym serwetkom Monouso będziesz w stanie zaspokoić ich potrzeby. Charakteryzują się one tym, że są:

  • 100% zrównoważone: na bazie celulozy pochodzącej z recyklingu i o charakterystycznym brązowym kolorze, co daje dodatkowe poczucie zaangażowania w ochronę środowiska.
  • Możliwość układania wstosy i łatwe przechowywanie: zorganizowane w praktyczne paczki, które można wygodnie przechowywać, optymalizując przestrzeń.
  • Wszechstronne: mają naturalny design, który zapewnia elegancki i wszechstronny akcent, odpowiedni dla wszystkich rodzajów firm.
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Serwetki Ekologiczne i Recyklingu


Aktywne filtry

Zrównoważone i ekologiczne serwetki papierowe

Wyobraź sobie, że otwierasz drzwi swojego ulubionego baru, siadasz, by delektować się swoim ulubionym drinkiem i gdy wycierasz usta po pysznym napoju, widzisz, że serwetki, których używają, są z recyklingu i ekologiczne. Automatycznie pomyślisz, że dbanie o środowisko i naturę jest dla nich naprawdę ważne, nie sądzisz? Niewątpliwie jest to sposób na bezpośrednie nawiązanie kontaktu z klientelą i przekazanie cennych informacji o zasadach i wartościach Twojego biznesu.

Charakteryzuje je brązowy kolor i miękkość: ekologiczne serwetki papierowe wyróżniają się chłonnością, odpornością i puszystym wyglądem. Wykonane z włókien celulozowych pochodzących z recyklingu, są przyjazne dla środowiska dzięki surowcom, ale także procesowi produkcji.

Są również biodegradowalne. Znikają więc pod wpływem naturalnego działania czasu, eliminując wszelkie zanieczyszczające pozostałości. Trzeba pamiętać, że serwetki papierowe z recyklingu to takie, które produkowane są ze zużytego papieru, który poddawany jest procesowi recyklingu w celu przetworzenia go na masę papierową. Z tego powodu ten rodzaj serwetek jest szczególnie zrównoważony, ponieważ pozwala na ponowne wykorzystanie papieru, który w przeciwnym razie trafiłby do kosza na śmieci.

Wszechstronne serwetki

Usługi cateringowe, bary, kawiarnie, piekarnie, food trucki... Ekologiczne serwetki papierowe są doskonałą opcją dla każdego rodzaju biznesu ze względu na ich wszechstronność. Możesz ich używać przy różnych okazjach i do uzupełniających się zastosowań: dyspensery przy barze i stole, serwowanie kieliszków, przy obiadach i posiłkach, przy degustacjach...

Możesz cieszyć się szeroką gamą rozmiarów, warstw i wykończeń, dostosowanych do potrzeb Twoich klientów i biznesu.

Zobacz więcejZobacz mniej