Wyślij do
Obecnie: Poland

Marka

Rodzaj Opakowania

Pojemność

Pojemniki PLA ze Skrobii Kukurydzianej

Pojemniki PLA ze Skrobii Kukurydzianej są idealne do przechowywania i transportowania dań takich jak sałatki lub sałatki owocowe bez ryzyka wycieków lub rozlania.

Kupując pojemniki ze skrobią kukurydzianą do swojego lokalu gastronomicznego i używając ich na wynos lub z dostawą, nadasz potrawom i sosom odrobinę świeżości. Ich połysk i przejrzystość sprzyjają prezentacji wszystkich Twoich przetworów. To same zalety!

  • Połysk i przejrzystość
  • Odpowiednie dla zimnej żywności
  • Elastyczność i odporność
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Pojemniki PLA ze Skrobii Kukurydzianej


Aktywne filtry

  • Pakiet
  • sale
📦
500
Miski Kompostowanie PLA Przezroczyste 470ml (500 Sztuk)

Miska Biodegradowalna Przezroczysta PLA 470ml (500 Sztuk)

Ref 11900-50-10

500 Jednostki

-28% 142, 65€ Normalna cena 198,15

0,285€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Praktyczne wanny kompostowalne PLA

Zapraszamy do zapoznania się z ekologiczną i wszechstronną alternatywą dla Państwa plastikowych pojemników! Wanny ze skrobi kukurydzianej PLA oferują wiele korzyści w porównaniu z konwencjonalnym plastikiem i innymi materiałami syntetycznymi. Opcja, która jest nie tylko przyjazna dla środowiska, ale również oferuje wiele korzyści dla Twojej firmy.

Wanny z bioplastiku

Czy martwisz się o wpływ konwencjonalnych opakowań na środowisko? Nie martw się więcej! Nasze woreczki ze skrobi kukurydzianej PLA, będące całkowicie naturalnym surowcem, są w 100% biodegradowalne i kompostowalne, co oznacza, że łatwo ulegają rozkładowi pod wpływem działania człowieka i natury, w określonym czasie, bez generowania odpadów i bez zanieczyszczania środowiska. Dodatkowo są odporne, co gwarantuje ochronę Twojej żywności lub produktów.

Po użyciu można je umieścić w organicznych pojemnikach do kompostowania.

Bezpieczne i wygodne garnki ze skrobi kukurydzianej z pokrywkami

Potrzebujesz uniwersalnego pojemnika, który będzie odpowiadał różnym potrzebom? Pojemniki PLA ze Skrobii Kukurydzianej nadają się do wszystkiego, od świeżych po mrożone produkty, sosy, kremy i desery. Tuby ze skrobią kukurydzianą są idealne do podawania i prezentowania żywności w cateringu lub na degustacjach i zadziwią Twoich klientów czystym i wyrafinowanym wykończeniem. To elegancki sposób na serwowanie świeżych potraw przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Dla tych, którzy zawsze chcą być modni, możesz użyć naszych tacek do salaterek i zaskoczyć nowoczesnym sposobem transportu sałatek.

Martwisz się o bezpieczeństwo podczas transportu zimnych przetw orów i produktów spożywczych? Oto one! Doniczki ze skrobi kukurydzianej z pokrywkami oferują wszystkie zalety, które wymieniliśmy już powyżej, ale z dodatkową zaletą, że dzięki pokrywce są o wiele bardziej praktyczne i bezpieczniejsze w transporcie i przechowywaniu produktów. Dzięki wannom PLA z pokrywkami nie będziesz musiał się martwić o rozlane płyny lub wycieki, ponieważ pokrywka zamyka się szczelnie i bezpiecznie.

A dzięki różnym rozmiarom i kształtom możesz wybrać wanienkę, która najlepiej pasuje do Twoich potrzeb i produktów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pojemnika na świeżą żywność, mrożonki, sosy, kremy czy desery, wanny ze skrobią kukurydzianą z pokrywami są dla Ciebie idealnym wyborem.

Kupuj wanny PLA w Monouso

Jeśli szukasz ekologicznej, praktycznej i bezpiecznej alternatywy dla swoich opakowań, tuby ze skrobią kukurydzianą z pokrywą są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki gwarancji jakości i zaangażowaniu Monouso w ochronę środowiska możesz cieszyć się uniwersalnym opakowaniem, które szanuje naturę. Wybierz tuby na skrobię kukurydzianą Monouso i przyczyń się do dbania o naszą planetę! Nie wahaj się dłużej i dołącz do zrównoważonego rozwoju dzięki naszym pojemnikom na skrobię kukurydzianą z pokrywą!

Zobacz więcejZobacz mniej