Materiał

Środki

Pojemność

Kolor

Talerze Wielokrotnego Użytku Durables

Szukasz talerzy, które są trwałe i co najważniejsze nie będą się tłukły? W tej kategorii znajdziesz naszą ofertę talerzy wielokrotnego użytku Durables. Te nietłukące się talerze wyróżniają się tym, że są lekkie i wytrzymałe. Są bezpieczne w mikrofalówce i zmywarce i stanowią idealny zamiennik dla talerzy z melaminy.

Ich design i jakość premium nadają elegancki charakter stołowi. Są one również doskonałym wyborem dla gospodarstwa domowego z dziećmi, ponieważ są odporne na zarysowania i stłuczenia, koniec z podnoszeniem szkła! Idealnie nadają się na każdy rodzaj posiłku: w plenerze, w parku. Są również doskonałym wyborem dla gospodarstwa domowego z dziećmi dzięki wysokiemu brzegowi, który zapobiega rozlewaniu się jedzenia.

  • Nie zawiera BPA i innych toksyn
  • Wielokrotnego użytku
  • Odporny i nie do złamania
  • Możliwość stosowania w mikrofalówce, zamrażarce i zmywarce
Zobacz więcejZobacz mniej

Polecane produkty w Talerze Wielokrotnego Użytku Durables


Aktywne filtry

Zbliża się impreza i szukasz idealnej, trwałej zastawy stołowej, która zastąpi klasyczne ceramiczne talerze? W Monouso wybraliśmy najlepsze materiały, aby dostarczyć Ci gamę plastikowych talerzy wielokrotnego użytku Durable, które, jesteśmy pewni, zadziwią wszystkich Twoich gości.

Talerze płyty z tworzywa sztucznego nietłukące się i o wyjątkowym dotyku

Talerze wielokrotnego użytku Durables mają jedną cechę, która wyróżnia je spośród innych, a mianowicie są nietłukące. Jakie to może przynieść korzyści podczas przygotowywania cateringu, eventów czy imprez? Można zapytać. Po prostu fakt, że płyta jest odporna na uderzenia i upadki, sprawi, że będą one szczególnie przydatne w czasach, gdy potrzebujesz dodatkowego bezpieczeństwa, takich jak na imprezach z dużą ilością osób, urodzinach dzieci, przyjęciach w ogrodzie i na basenie lub innych wydarzeniach, które możesz wymyślić.

Ponieważ są lekkie, odporne i łatwe do czyszczenia, jesteśmy pewni, że jeśli je wypróbujesz, nie będziesz chciał żadnych innych. Dodatkowo ten odporny materiał pozwala na długie użytkowanie naszych talerzy bez żadnych incydentów, co czyni talerze Durables najlepszą alternatywą dla jednorazowej zastawy stołowej oraz porcelany czy ceramiki, które łatwo się tłuką i łuszczą.

Dlaczego warto wykorzystać talerze wielokrotnego użytku Durables w swojej firmie?

Jesteśmy pewni, że zadałeś sobie to pytanie, kiedy idziesz kupić Płyty trwałe, dlatego chcemy dać ci wszystkie informacje, które możemy. Talerze wielokrotnego użytku Durables są najlepszą alternatywą dla klasycznych plastikowych talerzy jednorazowych, a nawet dla talerzy biodegradowalnych, oferując znaczne oszczędności ekonomiczne i lepszą jakość.

Istnieje wiele powodów, ale bez wątpienia najważniejszym jest to, że talerze wielokrotnego użytku są bardziej zrównoważone i przyjazne dla środowiska niż jakikolwiek inny talerz jednorazowy, ponieważ bycie wielokrotnego użytku znacznie zmniejsza ilość odpadów generowanych na co dzień, z korzyścią, że oznacza to dla środowiska ze względu na fakt, że będziesz generować mniej odpadów.

Dodatkowo, stosując plastikowe talerze wielokrotnego użytku, będziesz mógł cieszyć się znacznymi oszczędnościami finansowymi, ponieważ zmniejszysz liczbę talerzy potrzebnych na każdą z Twoich imprez. Będziesz mógł je wyprać i bez problemu używać ponownie przez długi czas, ponieważ ich okres użytkowania wynosi około 500 prań.

Kup talerze wielokrotnego użytku Durable w Monouso

Jeśli od dawna chcieliście odstawić na bok konwencjonalne jednorazowe plastikowe talerze, które są bardzo szkodliwe dla środowiska, w Monouso ułatwiamy Wam zakup talerzy wielokrotnego użytku, ponieważ znaleźliśmy dla Was wielki wybór talerzy, które, jesteśmy pewni, dostosują się do Waszych potrzeb. Jeśli chcesz nadać twist swojej firmie, eventowi lub imprezie, a dodatkowo zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, nie zastanawiaj się dwa razy!

Zobacz więcejZobacz mniej