Żywność orientalna i Sushi

W Monouso znajdziesz dużą kolekcję jednorazowych artykułów do potraw orientalnych: chińskich, japońskich, indyjskich, pakistańskich, tajskich czy koreańskich. Jeśli masz restaurację, która serwuje jedzenie z któregokolwiek z tych krajów, lub jakiegokolwiek innego kraju azjatyckiego, mamy idealne pojemniki do prezentacji wszystkich Twoich potraw.

Mamy szeroki wybór przedmiotów do restauracji japońskich, przedmiotów do restauracji chińskich, przedmiotów do restauracji tajskich i innych. Nasz asortyment produktów do prezentacji i transportu sushi składa się z wszelkiego rodzaju pojemników i przyborów, aby Twoja restauracja i lokal gastronomiczny mogły jak najlepiej radzić sobie zarówno z obsługą stołów, jak i dostawą do domu.

 • Wszystko, czego potrzebujesz, aby zaprezentować sushi
 • Jakość i elegancja
 • Różnorodność materiałów, modeli i rozmiarów
Zobacz więcejZobacz mniej

Pojemniki na Sushi

Pudełka na Sushi

Pojemniki na Noodle i Wok

 • sale
Opakowania na Wynos Biała 529ml (50 Sztuk)

Opakowania na Wynos Biała 529ml (50 Sztuk)

Ref 30011-50

50 Jednostki

-20% 9, 08€ Normalna cena 11,35

0,182€/Opakowania

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

 • sale
Opakowania na Wynos Biała 800ml (50 Sztuk)

Opakowania na Wynos Biała 800ml (50 Sztuk)

Ref 4916-50

50 Jednostki

-20% 11, 54€ Normalna cena 14,43

0,231€/Opakowania

star star star star star
1 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

  Opakowania na Wynos Kraft 529ml (50 Sztuk)

  Opakowania na Wynos Kraft 529ml (50 Sztuk)

  Ref 4917-50

  50 Jednostki

  11, 61€

  0,232€/Opakowania

  star_border star_border star_border star_border star_border
  0 Review(s) 

  W Magazynie

  W Magazynie Ilość

  Pojemmniki na Żywność Azjatycką

  Talerze Twarde Plastikowe z Kamienia Łupkowego Użytku

  Tacki Bambusowe

  Tacki do Prezentacji Użytku

  Parowiec Bambusowy

  Pojemniki na Sosy

  Serwetka Etui na Sztućce

  Pałeczki do Sushi

  Patyczki do Szaszłyków i Szpikulce do Mięsa

   Patyczki bambusowe do przekąsek “Golf” 7cm (50 Sztuk)

   Patyczki Bambusowe Golf 7cm (50 Sztuk)

   Ref 9435-50

   50 Jednostki

   0, 36€

   0,007€/Patyczki

   star_border star_border star_border star_border star_border
   0 Review(s) 

   W Magazynie

   W Magazynie Ilość

   Aktywne filtry

   Jeśli w menu Twojej restauracji nie brakuje maki z tuńczykiem, kurczaka tandoori czy ryżu na trzy pyszności, w Monouso znajdziesz wszystkie elementy, które zaspokoją potrzeby Twojego lokalu z azjatycką kuchnią.

   Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rozwiązań do podawania przy stole, czy myślisz o usłudze dostawy, w Monouso kupisz najlepsze opakowania na orientalne potrawy i sushi. Skorzystaj z rabatów ilościowych i zdobądź je w najlepszych cenach w sieci.

   Opakowania na żywność azjatycką i orientalną

   Posiadamy największy katalog pojemników jednorazowych na żywność azjatycką. Wyróżniają się kartonowe pojemniki na sushi, z górnym okienkiem i eleganckim ciemnym wnętrzem; pudełka na makaron, udon, kluski czy pad thai, wysokie i bardzo wygodne w transporcie, które pozwalają także na delektowanie się potrawami bezpośrednio przy ulubionych daniach.Różnorodność orientalnej gastronomii umożliwiła stworzenie szerokiej gamy orientalnych potraw, a różnorodność orientalnej kuchni umożliwiła stworzenie szerokiej gamy orientalnych potraw.

   Różnorodność kuchni orientalnej sprawiła, że restauracje te są jednymi z najpopularniejszych, zarówno jeśli chodzi o stołowanie się w lokalu, jak i przede wszystkim o dostawy do domu.

   Różnorodność składników, takich jak surowa ryba, imbir, sosy słodko-kwaśne, madras czy teriyaki, kimchi, curry, trawa cytrynowa czy soja (i jej pochodne, takie jak tofu), dała sławę tej kuchni, która z każdym dniem zyskuje zwolenników, a jest to zauważalne w liczbie Twoich zamówień z dostawą do domu w każdy weekend, prawda?

   Aby nadal zwiększać sukces swojej restauracji, potrzebujesz azjatyckich produktów spożywczych, które pozwolą Ci wdrożyć profesjonalną usługę dostawy, której pojemniki utrzymają jakość i temperaturę Twoich przetworów. I które pozwolą również Twoim doręczycielom dostarczyć je do domów Twoich klientów w optymalnych warunkach.

   Do najpopularniejszych należą tacki na sushi lub gyozas; tuby na trzy pyszne ryże, kurczaka tikka masala, nudle lub kachapuris; czy pojemniki na zupę tajską. Wszystkie z nich są niezbędnymi opakowaniami dla restauracji orientalnych i azjatyckich, a ze względu na swoją użyteczność i dużą funkcjonalność należą do najlepiej sprzedających się w tej kategorii.

   Produkty jednorazowe dla restauracji sushi

   Wśród naszych artykułów non food dedykowanych gastronomii orientalnej, wyróżniamy część naszego katalogu poświęconą gastronomii japońskiej i wszystkie rodzaje artykułów, które są potrzebne do doskonałej obsługi.

   Jeśli serwujesz sushi i inne typowo japońskie dania, takie jak sashimi, takoyaki, okonomiyaki czy gyozas, w naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły, które spełnią potrzeby Twojego lokalu hotelowego i gastronomicznego.

   Serwis na miejscu? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, w Monouso mamy wszystkie produkty, których potrzebujesz, aby Twoja restauracja japońska świadczyła skalowalne i wysokiej jakości usługi.

   W naszym sklepie posiadamy wszelkiego rodzaju jednorazowe produkty do sushi , abyś mógł z najwyższym bezpieczeństwem, higieną i elegancją serwować, prezentować i transportować między innymi nigiris, rolki, maki, hosomaki, futomaki czy sashimi. Także inne przysmaki, takie jak uramakis, temakis czy gunkans.

   Monouso, dostawca profesjonalnych artykułów do potraw orientalnych

   Monouso oferuje Ci największą kolekcję wysokiej jakości opakowań do żywności azjatyckiej i sushi w bezkonkurencyjnych cenach. Skorzystaj z naszych rabatów ilościowych, aby dokonać zakupów z największą oszczędnością w sieci. Mamy dostępne opcje ekologiczne: nadające się do recyklingu i biodegradowalne, aby Twoja restauracja mogła podążać za zrównoważoną i przyjazną środowisku linią. Zapytaj nasz zespół obsługi klienta, jeśli masz jakiekolwiek pytania, będziemy zarządzać zakupem dla Ciebie!

   Zobacz więcejZobacz mniej