Marka

Rodzaj Opakowania

Materiał

Kolor

Pojemniki na Sałatki

Wśród naszej szerokiej oferty pojemników na żywność na wynos, pojemniki na sałatki wyróżniają się tym, że służą do serwowania potraw, które muszą być przechowywane w chłodzie, aby zachować je w idealnym stanie. Zazwyczaj są one wykonane z bezpiecznych dla żywności materiałów, zarówno z plastiku, jak i kartonu, co zapewni, że Twoje sałatki pozostaną zawsze świeże.

Świeżo umyta sałata rzymska. Delikatne kiełki. Soczyste pomidory pokrojone w kostkę. Odrobina złocistej, mieniącej się oliwy. Umieść te elementy razem w kartonowej misce do sałatek i masz pyszny rezultat. Sałatki to bez wątpienia najprzyjemniejsze jedzenie w upalne dni. Są jednocześnie lekkie i orzeźwiające. Niestety, te cechy szybko się psują bez odpowiednich środków. Dlatego też nasze pojemniki na sałatki zostały zaprojektowane tak, aby utrzymać produkty w idealnym stanie na dłużej.

 • Atrakcyjne wizualnie: ich różne wzory i stopnie przezroczystości pozwalają cieszyć się sałatkami również wizualnie.
 • Zachowują świeżość warzyw: dzięki materiałom, z których są wykonane i ich kształtowi, te pojemniki na sałatkę utrzymają świeżość Twoich warzyw.
 • Odporne na wilgoć, sosy i oleje: dzięki materiałom, z których wykonany jest każdy z naszych pojemników na sałatki, są one doskonale odporne na wilgoć, sosy i oleje.
Zobacz więcejZobacz mniej

Najczęściej Sprzedawane


Polecane produkty w Pojemniki na Sałatki


Aktywne filtry

 • sale
Miski Trzciny Cukrowej 500ml Ø15cm (125 Sztuk)

Miska z Trzciny Cukrowej 500ml Ø15cm (125 Sztuk)

Ref 550901-125

125 Jednostki

-20% 20, 66€ Normalna cena 25,82

0,165€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

 • Pakiet
 • sale
📦
500
Miski Trzciny Cukrowej 500ml Ø15cm (500 Sztuk)

Miska z Trzciny Cukrowej 500ml Ø15cm (500 Sztuk)

Ref 550901-125-4

500 Jednostki

-28% 74, 35€ Normalna cena 103,28

0,149€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

 • sale
Miski Trzciny Cukrowej Bagasse Naturalne 710ml (50 Sztuk)

Miska Naturalna z Trzciny Cukrowej 710ml (50 Sztuk)

Ref 11851-50

50 Jednostki

-20% 12, 02€ Normalna cena 15,02

0,240€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

 • Pakiet
 • sale
📦
400
Miski Trzciny Cukrowej Bagasse Naturalne 710ml (400 Sztuk)

Miska Naturalna z Trzciny Cukrowej 710ml (400 Sztuk)

Ref 11851-50-8

400 Jednostki

-28% 86, 49€ Normalna cena 120,16

0,216€/Miska

star_border star_border star_border star_border star_border
0 Review(s) 

W Magazynie

W Magazynie Ilość

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka informacji, które pomogą Ci zdecydować, jaki pojemnik na sałatkę będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Czy możemy się temu przyjrzeć?

Pojemniki na sałatkę

Plastikowe pojem niki na sałatkę są stworzone do transportu, przechowywania, przykrywania i prezentowania wszelkiego rodzaju świeżej żywności.

Zapoznali się już Państwo z naszymi różnymi pojemnikami na sałatkę. Abyście mogli Państwo dokonać właściwego wyboru dla Waszego produktu, poniżej przedstawiamy ich główne cechy.

Plastikowe i biodegradowalne miski na sałatkę na wynos

W dzisiejszych czasach pojęcie sałatki jest bardzo szerokie i rozproszone. Składające się na nią produkty spożywcze obejmują zarówno ziemniaki lub makaron, jak i ryż lub ciecierzycę. Aby zachować atrybuty każdego składnika, jednorazowe pojemniki na sałatkę są wykonane z różnych materiałów:

 • Pojemniki na sałatki wykonane z tworzywa PLA doskonale zachowują świeżość potraw. Są bowiem odporne na wilgoć i zachowują zarówno smak, jak i zapach produktów. Ponadto są łatwo kompostowalne, co czyni je bardzo dobrą ekologiczną alternatywą dla Twojego biznesu. A na tym zalety się nie kończą: jest to materiał higieniczny, który utrudnia pojawienie się mikroorganizmów. Jest więc wysoce zalecany do stosowania w przemyśle spożywczym.
 • Tektura naszych jednorazowych pojemników na sałatkę jest lekka i ma doskonałą wytrzymałość. W związku z tym są one popularną opcją transportową dla profesjonalistów z branży gastronomicznej. Ponadto dostępne są w różnych wykończeniach i kolorach. Najpopularniejszym z nich jest niewątpliwie kraft. Taki design zwiększa atrakcyjność wizualną potraw i dodaje lokalowi prestiżu.
 • Pokrywy z tworzywa PET chronią żywność przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak powietrze czy wilgoć. Dzieje się tak, ponieważ są one wodoodporne i odporne na korozję. Ponadto dzięki dużej sztywności i twardości zapewniają mocne uszczelnienie, co oznacza, że mogą być bezpiecznie i pewnie transportowane. I nie tylko to, podobnie jak PLA, jest to materiał szczególnie higieniczny i zalecany do pracy z żywnością.

Niezależnie od Twojej koncepcji sałatki i receptury Twojej restauracji, hotelu czy lokalu gastronomicznego, zachowamy jej walory w idealnym stanie, aż będzie gotowa do spożycia przez Twoich klientów. W Monouso posiadamy jednorazowe pojemniki na sałatki w szerokiej gamie materiałów.

Pojemniki na sałatki, warzywa i zieleninę

Sałatka jest potrawą, która przyjmuje wszystkie rodzaje składników: kurczaka, tuńczyka, jajko, oliwki, anchois, Heura... Na cienkim podłożu z roszponki, rukoli i kiełków, wszystko się udaje. Należy się spodziewać, że opakowania na sałatki są równie wszechstronne, więc nie dziwi fakt, że mają setki zastosowań. Aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniego, poniżej przedstawiamy listę najczęstszych zastosowań:

 • Pojemniki na sałatkę dla firm na wynos
 • Pojemniki na sałatkę na pikniki
 • Opakowania na sałatkę dla supermarketów
 • Opakowania na sałatkę dla cateringu
 • Opakowania na sałatkę dla imprez
 • Pojemniki na sałatkę dla food trucków

Plastikowe miski na sałatki z pokrywkami

Wiemy, że wiele osób kupuje sałatki, aby zabrać je do pracy lub na zaimprowizowany piknik na świeżym powietrzu. Z tego powodu przezroczyste plastikowe miski do sałatek są lekkie i wyjątkowo bezpieczne. Dzieje się tak dlatego, że ich plastikowe pokrywy i klapki zapewniają bezpieczne uszczelnienie, które zapobiega rozlaniu i kapaniu. Twoje jedzenie pozostanie w doskonałym stanie nawet w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń.

Ile martwych natur warzywnych widziałeś w muzeach? Rzeczywiście, my też straciliśmy rachubę. To oczywiste, że żywe kolory warzyw przyciągają uwagę nawet najbardziej artystycznego oka. W tym celu nasze jednorazowe miski do sałatek są zazwyczaj wyposażone w przezroczystą powierzchnię. Na widok Państwa produktów Państwa goście nabiorą wody w usta.

Miska do sałatek

Warzywa są nie tylko niezwykle smaczne, ale również stanowią najbardziej atrakcyjną wizualnie grupę żywności. Fioletowy. Żółty. Różowe. Mają tak wiele odcieni, że wiele z nich jest wykorzystywanych jako pigmenty do farb artystycznych. Z tego powodu ich opakowanie zostało zaprojektowane tak, aby zachować ich świeżość, jednocześnie eksponując piękno ich kolorów. Aby spełnić to zadanie mamy do dyspozycji różne kształty i wzory pojemników na sałatki owocowe:

 • Chcesz, aby Twoje jedzenie nie przemieszczało się ani o milimetr podczas transportu? Plastikowe miski na sałatkę z przezroczystymi zawiasami mają wyjątkowo bezpieczne zamknięcie. Oprócz niezawodności, doskonale zachowują smak potraw, dzięki czemu bez względu na długość podróży, Twoi klienci będą w pełni cieszyć się niuansami Twoich produktów. Ich lista zalet na tym się nie kończy, ponieważ dzięki swojej przezroczystej konstrukcji są również doskonałą wizytówką dla Twoich składników. Twoje jedzenie będzie wyglądać tak pysznie, że przyciągnie wzrok każdego kelnera.
 • Jeśli szukasz opakowania, które jest jednocześnie eleganckie i funkcjonalne, kartony na warzywa z okienkiem są obowiązkowym elementem Twojego biznesu. Dzięki ich kraftowemu wykończeniu, które podkreśla naturalne piękno składników, Twoje produkty będą się wyróżniać jak na wybiegu mody. Dodatkowo, przezroczyste okienko pozwala klientom na stały podgląd żywności - żaden klient nie będzie mógł się oprzeć, gdy zobaczy piękną strukturę Twoich artykułów.
 • Niewątpliwie wygoda jest jednym z najważniejszych czynników dla konsumentów. Dlatego, jeśli chcesz zaspokoić tę potrzebę, polecamy kompostowalne salaterki wykonane z przezroczystego PLA. Ich konstrukcja w kształcie kubka pozwala na pewny chwyt. Dlatego jest to idealne rozwiązanie dla Twoich klientów, którzy mogą cieszyć się zdrową przekąską podczas przyjemnego spaceru. Ponadto, dzięki swojej przezroczystej powierzchni są idealne do eksponowania Twoich najbardziej przyciągających wzrok potraw.

Udowodniono, że przyciągająca wzrok żywność jest w stanie zaostrzyć apetyt najbardziej wymagających gości. Z tego powodu ważne jest, abyś posiadał przezroczyste pojemniki na sałatki, które nie tylko utrzymują żywność w świeżości, ale także sprawiają, że wygląda ona smakowicie. Dlatego w Monouso mamy różne wzory opakowań na sałatki, aby zwiększyć doświadczenie każdego lokalu.

Monouso, dostawca opakowań na sałatki

Aby sprostać wymaganiom dinerów, w Monouso staliśmy się doskonałym dostawcą jednorazowych pojemników na sałatki.

 • Miski na sałatkę z zawiasami z PLA
 • Miski sałatkowe PLA z pokrywami
 • Przezroczyste kompostowalne pojemniki z PLA
 • Tekturowe pojemniki na sałatki z okienkami
 • Miska sałatkowa z kartonu Kraft
 • Jednorazowe miski na sałatki
 • Jednorazowe talerze do sałatek
 • Jednorazowe miski na sałatki

W Monouso jesteśmy ściśle zaangażowani w pracę wykonywaną przez profesjonalistów z branży gastronomicznej. Dlatego też oferujemy obszerny katalog jednorazowych misek na sałatkę, aby zdjąć z ich barków część ciężaru.

Zawsze do dyspozycji przy zakupie pojemników na sałatki

Początki sałatki sięgają starożytnego Rzymu, gdzie Rzymianie używali określenia "hierba salata", które odnosiło się do sposobu spożywania surowych warzyw z wodą i solą. Dziś sałatki ewoluowały, stając się nie tylko słynną przystawką, ale czasem daniem głównym. Każdy kraj ma swoją własną wersję, zgodnie z kulturą gastronomiczną jego mieszkańców. W Hiszpanii mamy andaluzyjski sojon z dorszem i pomarańczą, z Włoch pochodzi znana sałatka Caprese z mozzarellą bawolą, a w Meksyku narodziła się międzynarodowa sałatka Cezar, znana ze swojego dressingu.

W ten sposób sałatki są w stanie połączyć składniki, które już same w sobie są pyszne, tworząc o wiele bardziej złożony schemat smakowy. Podobnie jak ta potrawa, podzielamy tę filozofię. W Monouso, chcemy połączyć się z profesjonalistami z branży hotelarskiej, aby stworzyć lepsze doświadczenie dla jadłodajni. Właśnie dlatego zapewniamy Ci szeroki wybór jednorazowych pojemników na sałatki.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat opakowań, pojemników, pojemników plastikowych, pojemników na sałatki lub innych rodzajów opakowań do fast foodów, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Zobacz więcejZobacz mniej