Kubek Papierowy "Enjoy" 12Oz/360ml Ø8,0cm (100 Sztuk)
4798-100
100 Jednostki
11, 65€
0,116€/Kubek
W magazynie.
Talerz Drewniany Kwadratowy 11,5x11,5cm.
Kup z
4798-100
100 Jednostki
11, 65€
0,116€/Kubek
W magazynie.
4882-30
30 Jednostki
5, 72€
0,191€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Odmień swoje wydarzenia dzięki autentyczności miniaturowych drewnianych talerzy, ekologicznego wyboru dla wszystkich gustów. Zaprezentuj lub udekoruj swoje stoły najbardziej naturalnym materiałem w naszym katalogu, zaskakując wszystkich ciepłem i zrównoważonym rozwojem.
Drewno, wysokiej jakości naturalny surowiec, jest również wysoce odnawialne. Drewno, którego używamy, pochodzi z odpowiedzialnie i w sposób zrównoważony zarządzanych lasów, bez generowania toksycznych lub zanieczyszczających odpadów.
Dlaczego warto wybrać je jako materiał do produkcji naszych naczyń? Poniżej przedstawiamy jego zalety:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 11,5x11,5cm |
| Design | Square |
| Materiał | Drewniane |
| Otwór | 12 cm |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 5,00 cm |
| Szerokość | 11,50 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 11,50 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 25 |
12582-25
25 Jednostki
3, 85€
0,154€/Mini
W magazynie.
41008-25
25 Jednostki
8, 47€
0,339€/Talerz
W magazynie.
12583-25
25 Jednostki
3, 53€
0,141€/Mini
W magazynie.
41007-25-12
300 Jednostki
60, 06€
0,200€/Talerz
W magazynie.