Torba Papierowa Kraft z Uchwytami 115g/m² 18+8x24cm (25 Sztuk)
4826-25
25 Jednostki
34, 88zł
1,395zł/Torba
W magazynie.
Potrzebujesz funkcjonalnych i ekologicznych talerzy? Nasze nadające się do recyklingu talerze z trzciny cukrowej oferują wytrzymałość, lekkość i trwałość, idealne do każdego rodzaju posiłku. Ich elegancki wygląd i odporność na wysokie temperatury sprawiają, że idealnie nadają się na imprezy i codzienne posiłki - ciesz się praktyczną i stylową opcją, która dba również o planetę!
Kup z
4826-25
25 Jednostki
34, 88zł
1,395zł/Torba
W magazynie.
12012-50
50 Jednostki
21, 52zł
0,430zł/
W magazynie.
13455-50
50 Jednostki
20, 10zł
0,402zł/Ly
W magazynie.
Ver más artículos de:
Idealne do wykorzystania na tysiąc i jeden sposobów, nasze miski z trzciny cukrowej są doskonałym, ekologicznym wyborem.
Podawaj zupy, kremy lub sosy zarówno na ciepło, jak i na zimno w naszych miseczkach z trzciny cukrowej bez zamieszania i obaw o zepsucie.
Wyobraź sobie, że możesz dostarczyć swoim klientom te pyszne domowe gulasze, które tak bardzo kochają, ale także zaskoczyć ich różnorodnością potraw, od pocieszającego ryżu, smacznego makaronu, po świeżą i kolorową sałatkę, zawsze z tym ekologicznym akcentem, który tak bardzo lubimy.
![]()
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to możliwe? Cóż, miski z trzciny cukrowej są uzyskiwane z wytłoków z trzciny cukrowej, produktu otrzymywanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału uzyskuje się bioplastik zwany polietylenem roślinnym, który nie zanieczyszcza środowiska.
Oprócz zrównoważonego rozwoju, miski z trzciny cukrowej mają wiele innych zalet, opowiedzmy o nich!
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø15cm |
| Design | Bassic |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 400 ml |
| Średnica | 15 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 4,00 cm |
| Szerokość | 15,00 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 12129920 |
| Długość | 15,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
11855-50
50 Jednostki
58, 04zł
1,161zł/Miska
W magazynie.
11845-50
50 Jednostki
35, 36zł
0,707zł/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi