- Plastic Free
Pudełko na Popcorn Małe Biały 45gr 6,5x8,5x15cm (25 Sztuk)
4059-25
25 Jednostki
6, 86€
0,275€/Pude
W magazynie.
Talerz Biały z Trzciny Cukrowej Ø15,5 cm (50 Sztuk).
Kup z
4059-25
25 Jednostki
6, 86€
0,275€/Pude
W magazynie.
4397-100
100 Jednostki
8, 44€
0,084€/Tacka
W magazynie.
7160-25
25 Jednostki
-25% 2, 82€ Normalna cena 3,76 €
0,113€/Kubki
W magazynie.
5350-50
50 Jednostki
14, 64€
0,293€/Pojemnik
W magazynie.
Ver más artículos de:
Chcesz zaskoczyć swoją imprezę lub catering zrównoważoną zastawą stołową, ale o najwyższej jakości? Nie szukaj dalej, trafiłeś we właściwe miejsce i jesteśmy pewni, że nie znajdziesz nic lepszego niż nasze talerze z trzciny cukrowej.
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to jest możliwe? Mówimy ci. Płyty z trzciny cukrowej otrzymywane są z bagassy, czyli produktu uzyskanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału otrzymuje się bioplastik zwany roślinnym polietylenem, który nie zanieczyszcza środowiska.
Ponieważ są wykonane w 100% z produktu roślinnego, nadają się do kompostowania i ulegają naturalnej degradacji. Nie oznacza to jednak, że można je wyrzucać gdziekolwiek, dla prawidłowego przetworzenia odpadów trzeba będzie je zdeponować w pojemniku na odpady organiczne.
Ale ich główne zalety to nie tylko to, jak bardzo są ekologiczne i zrównoważone. To niektóre z ich innych zalet:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Talerzy o najbardziej uniwersalnym kolorze nie mogło zabraknąć wśród tych wykonanych z trzciny cukrowej. Białe talerze to doskonały basic na każdym stole.
Ich zalety? Wiele zalet. Nie tylko możesz stworzyć stoły o czystych i neutralnych wzorach, ale dają one również możliwość łączenia ich z nieskończoną liczbą kolorów, które znajdziesz w bogatym katalogu Monouso, aby stworzyć oryginalne i niepowtarzalne kreacje.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø15,5cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 15,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 15,5 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi