- Pakiet
300
Talerz Drewniany Okrągły Ø15,5cm (300 Sztuk)
41000-50-6
300 Jednostki
106, 21€
0,354€/Talerz
W magazynie.
Talerz Drewniany Okrągły Ø15,5cm.
Kup z
41000-50-6
300 Jednostki
106, 21€
0,354€/Talerz
W magazynie.
Ver más artículos de:
Podawaj, prezentuj lub dekoruj swoje stoły najbardziej naturalnym materiałem w całym naszym katalogu. Drewniane płyty zaskoczą wszystkich ciepłem, jakie są w stanie zapewnić i tym, jak bardzo są trwałe.
Drewno jest naturalnym surowcem o doskonałej jakości, a także jest produktem wysoce odnawialnym. W szczególności drewno wykorzystywane do produkcji naszych naczyń pochodzi z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony, bez generowania toksycznych odpadów i zanieczyszczeń. Jakie są jego zalety, gdy wybieramy go jako materiał do naszych potraw? Opowiadamy o nich:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø15,5cm |
| Design | Round |
| Materiał | Drewniane |
| Całkowita Pojemność | 160 mm |
| Średnica | 15,5 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 15,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
41001-50
50 Jednostki
33, 49€
0,670€/Talerz
W magazynie.
41008-25
25 Jednostki
8, 47€
0,339€/Talerz
W magazynie.
9378-50
50 Jednostki
24, 16€
0,483€/Talerz
W magazynie.