- sale
Zrównoważona bambusowa miseczka, Ø11x4,5cm.
Cena dotyczy opakowania zawierającego 1 sztukę.
Ver más artículos de:
Od ich ekologicznej estetyki do ich wszechstronności, Bambusowe miski są bezpiecznym zakładem, jeśli chcesz przynieść swoje preparaty na stół i zaskoczyć swoich klientów w ten inny sposób.
Oprócz całkowicie zrównoważonego procesu produkcji Bambusowe miski mają wiele zalet:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø11cm |
| Design | Bamboo |
| Materiał | Bambusowy |
| Średnica | 11 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1 |
9616-1
1 Jednostki
8, 13€
8,133€/Miska
W magazynie.
10502-1
1 Jednostki
28, 06€
28,062€/Miska
W magazynie.
41019-50
50 Jednostki
25, 30€
0,506€/Fingerfood
W magazynie.