- Plastic Free
Kolorowa miska z papieru Kraft o średnicy Ø16cm. Wykonane w całości z kartonu pochodzącego z lasów pozyskiwanych w sposób zrównoważony.
Cena Dotyczy Opakowania po 50 Sztuk.
Kup z
13438-50
50 Jednostki
23, 89zł
0,478zł/Talerz
W magazynie.
13439-50
50 Jednostki
33, 89zł
0,678zł/Talerz
W magazynie.
Ver más artículos de:
Wiemy, że jeśli użyjesz ich na swoich imprezach, to już nigdy nie będziesz chciał ich zmieniać. Talerze tekturowe mają niezliczonezalety, które sprawiły, że stały się niezastąpione nawet przy dużych imprezach i usługach gastronomicznych. Co to jest? Mówimy ci:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Pieczęć FSC jest gwarancją zrównoważonego rozwoju i zapewnia, że materiał, z którego wykonany jest ten produkt, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
Z wyłączeniem laminowania tworzyw sztucznych. W jaki sposób te jednorazowe talerze są w stanie wytrzymać wszystkie rodzaje żywności? Mówiąc wprost, aby zachować najwyższą jakość kartonowych płyt greaseproof, zastąpiliśmy klasyczne laminowanie powłoką lakieru wodnego, która pozwala im zachować wytrzymałość i stabilność przez cały czas.
Do potraw gorących lub zimnych, tłustych, oleistych lub płynnych i do wszystkiego, co chcesz podać. Uzyskaj te same korzyści, jak w przypadku każdej płyty kartonowej z laminacją plastikową, ale w sposób zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Te jednorazowe talerze są biodegradowalne i kompostowalne, więc używając ich przyczyniasz się do dbania o środowisko. Po użyciu trzeba będzie wyrzucić je do pojemnika na odpady organiczne.
Czy wiesz, że naturalne odcienie są trendem i bezpiecznym rozwiązaniem? Talerze kartonowe w kolorze Kraft mają prosty design, ale dzięki ich ręcznemu wykonaniu nadasz rustykalny i ciepły akcent swoim stołom.
Sposób na nadanie innego akcentu Twoim wydarzeniom. Połącz je z innymi produktami w naturalnych kolorach, aby stworzyć zrównoważoną atmosferę lub skontrastuj je z innymi jasnymi kolorami, aby uwydatnić swoje prezentacje.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø16cm |
| Design | Flower |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 16 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 16 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Certyfikat 1: FSC | TAK |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 245 g/m² |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi