Miska z Liści Palmowych 13x13cm (10 Sztuk)
9322-10
10 Jednostki
6, 11€
0,611€/Miska
W magazynie.
Jednorazowa miska o średnicy 12,5 cm wykonana z drewna Areca, które pochodzi z liści palmowych. Oryginalna i ekologiczna miska towarzysząca wszystkim imprezom i wydarzeniom.
Ver más artículos de:
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø12,5cm Głębokie |
| Design | Round |
| Materiał | Liść palmowy |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 25 |
9322-10
10 Jednostki
6, 11€
0,611€/Miska
W magazynie.
5984-25
25 Jednostki
15, 62€
0,625€/Miska
W magazynie.
10358-25
25 Jednostki
16, 92€
0,677€/Miska
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi