Woreczki Strunowe z Zamknięciem Strunowym i Polem Opisowym 6x8cm G200 (100 Sztuk)
4484-100
100 Jednostki
9, 73zł
0,097zł/Woreczki
W magazynie.
Torebki strunowe 8x12 cm z zamknięciem na docisk i polem do pisania. Przezroczyste, grubość 200 mikronów.
Kup z
4484-100
100 Jednostki
9, 73zł
0,097zł/Woreczki
W magazynie.
4485-100
100 Jednostki
12, 36zł
0,124zł/Woreczki
W magazynie.
Ver más artículos de:
Naszym produktem jest Ok Home Compost oznaczony. Jest zdolny do biodegradacji w warunkach domowego kompostowania do kompostu. Dotyczy to również wszystkich jego składników, atramentów i dodatków.
Opis: Torebka strunowa 8x12 cm z zamknięciem na docisk i polem do pisania, przezroczysta, grubość 200 mikronów, wykonana z polietylenu o niskiej gęstości.
Zastosowanie:
Torebki odporne na niskie temperatury i wodoodporne.
Wysoka przezroczystość i elastyczność.
100% naturalnie przezroczyste.
Torebka odpowiednia do transportu żywności.
Kolor: Przezroczysty.
Grubość: 200 mikronów (50 mikronów)
Wymiary: 8x12 cm.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 8x12cm |
| Design | Paski |
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Używa | Przewoźnik |
| Całkowita Pojemność | 160 mm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 8,00 cm |
| Certyfikat 3 | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Długość | 12,00 cm |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi