Woreczki Strunowe z Zamknięciem Strunowym i Polem Opisowym 6x8cm G200 (100 Sztuk)
4484-100
100 Jednostki
2, 28€
0,023€/Woreczki
W magazynie.
Torebki strunowe 7x10 cm z zamknięciem na docisk i polem do pisania. Przezroczyste, grubość 200 mikronów.
Kup z
4484-100
100 Jednostki
2, 28€
0,023€/Woreczki
W magazynie.
4486-100
100 Jednostki
3, 27€
0,033€/Woreczki
W magazynie.
Ver más artículos de:
Naszym produktem jest Ok Home Compost oznaczony. Jest zdolny do biodegradacji w warunkach domowego kompostowania do kompostu. Dotyczy to również wszystkich jego składników, atramentów i dodatków.
Opis: Torebka strunowa 7x10 cm z zamknięciem na docisk i polem do pisania, przezroczysta, grubość 200 mikronów, wykonana z polietylenu o niskiej gęstości.
Zastosowanie:
Torebki odporne na niskie temperatury i wodoodporne.
Wysoka przezroczystość i elastyczność.
100% naturalnie przezroczyste.
Torebka odpowiednia do transportu żywności.
Kolor: Przezroczysty.
Grubość: 200 mikronów (50 mikronów)
Wymiary: 7x10 cm.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 7x10cm |
| Design | Paski |
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Używa | Przewoźnik |
| Całkowita Pojemność | 160 mm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 7,00 cm |
| Certyfikat 3 | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 48194000 |
| Długość | 10,00 cm |
| Mikronaż | 50 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 100 |
4544-100
100 Jednostki
3, 64€
0,036€/Woreczki
W magazynie.
4608-100
100 Jednostki
7, 10€
0,071€/Woreczki
W magazynie.
4531-100
100 Jednostki
3, 25€
0,032€/Woreczki
W magazynie.
4528-100
100 Jednostki
2, 85€
0,029€/Woreczki
W magazynie.
4468-100
100 Jednostki
2, 68€
0,027€/Woreczki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi