Woreczki Strunowe z Zamknięciem Strunowym i Polem Opisowym 7x10cm G200 (100 Sztuk)
4485-100
100 Jednostki
2, 89€
0,029€/Woreczki
W magazynie.
Torebki strunowe 6x8 cm z zamknięciem na docisk i polem do pisania. Przezroczyste, grubość 200 mikronów.
Kup z
4485-100
100 Jednostki
2, 89€
0,029€/Woreczki
W magazynie.
4486-100
100 Jednostki
3, 27€
0,033€/Woreczki
W magazynie.
Ver más artículos de:
Torebki zip lock błyskawicznym zrewolucjonizowały świat przechowywania i organizacji, oferując szybkie i łatwe rozwiązanie do otwierania i zamykania. Torebki te są idealne do organizowania zamrażarek, stanowisk pracy lub spiżarni. Ich przezroczystość pozwala na szybki podgląd zawartości, ponieważ są to przezroczyste plastikowe torby.
Ten hermetyczny mechanizm zamykania zapewnia bezpieczne uszczelnienie, które chroni zawartość torby przed wodą, powietrzem i niskimi temperaturami.
Naszym produktem jest Ok Home Compost oznaczony. Jest zdolny do biodegradacji w warunkach domowego kompostowania do kompostu. Dotyczy to również wszystkich jego składników, atramentów i dodatków.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 6x8cm |
| Design | Paski |
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Używa | Przewoźnik |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 6,00 cm |
| Certyfikat 3 | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48194000 |
| Długość | 8,00 cm |
| Mikronaż | 50 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Torby |
| Cena za | 100 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi