Taca z kartonu kraft o wymiarach 33x23 cm do wkładania do pudełek z okienkiem zapewnia stabilność i bezpieczeństwo żywności, aby zachować jej integralność podczas transportu. Żywność dotrze do miejsca przeznaczenia bez wypaczania lub rozlewania.
W akcesoriach do produktów znajdziesz idealne pudełko do umieszczenia tacy i jej transportu.
Akcesoria
Kup z
4403-10
10 Jednostki
4, 29€
0,429€/Tacka
W magazynie.
Ver más artículos de:
Kto z nas nie wybrał się kiedyś do swojej ulubionej piekarni, aby kupić ciasta na jakąś uroczystość? Klasyka. Dzięki tym jednorazowym tacki kartonowe zdobędziesz każdego klienta nie tylko ze względu na to, jak dobre są Twoje przetwory, ale także ze względu na fantastyczną prezentację, jaką będą miały.
Ich zalety sprawiają, że są idealnym uzupełnieniem nie tylko dla cukierni, ale także do serwowania przystawek, kanapek, tapasów czy słodyczy na każdym evencie czy imprezie cateringowej. Jesteśmy pewni, że będziesz zaskoczony.
Minęły już czasy monotonnych stołów udekorowanych talerzami i tacami w nieatrakcyjnych kolorach. Coraz częściej stosuje się naturalne odcienie , dlatego z przyjemnością przedstawiamy Państwu tace kartonowe w kolorze kraft. Dzięki ich ręcznemu wykonaniu stworzysz na swoich stołach ciepłą i rodzinną atmosferę.
Połącz go z innymi produktami w naturalnych odcieniach, aby stworzyć styl rustykalny lub, jeśli chcesz przyciągnąć uwagę, możesz połączyć go z dowolnym kolorem, który mamy dostępny w naszym katalogu.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 33x23cm |
| Design | TakeAway |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Restauracje, Piekarnia i Ciasto |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 33 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |