Chcesz schludnej prezentacji o nowoczesnym i funkcjonalnym wyglądzie? Pudełko kartonowe typu kraft z okienkiem o wymiarach 35,8x25,6 cm doskonale nadaje się do wygodnego transportu żywności i zapewnia widoczność wnętrza.
Jeśli szukasz idealnej tacy do włożenia do pudełka, oferujemy ją w akcesoriach do produktów.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy jesteś jednym z tych, którzy uważają, że dobra prezentacja jest koniecznością dla każdej usługi na wynos lub dostawy? Doświadczenie gastronomiczne to nie tylko smak jedzenia, pierwsze wrażenie odgrywa fundamentalną rolę. Zachwyć podniebienie i oczy swoich klientów dzięki tym kartonowym pudełkom z okienkiem.
Łącząc wytrzymałość tektury z przezroczystym okienkiem, konstrukcja zapewnia bezpośredni widok produktu bez uszczerbku dla ochrony. Pudełka te są idealne do prezentowania produktów w atrakcyjny i praktyczny sposób, zapewniając jednocześnie ich integralność podczas transportu i przechowywania.
Karton, fundamentalna podstawa naszych opakowań, jest czymś więcej niż tylko materiałem. Wykonany z włókien pochodzących z lasów certyfikowanych pod kątem odpowiedzialnego zarządzania zasobami, nasz karton nie tylko zapewnia wytrzymałość i praktyczność, ale także odzwierciedla nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój.
Chcesz poprawić prezentację swoich preparatów? Poczekaj, bo to nie wszystko.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 35,8x25,6x7,1cm |
| Design | TakeAway |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Restauracje, Piekarnia i Ciasto |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 7,1 cm |
| Szerokość | 25,60 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 35,8 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |