- Plastic Free
Tacki Kraft na Gastronomiczne i Fast Food (10 Sztuk)
Wymiary 26,5x19,8x3cm
Cena Dotyczy Opakowania 10 Sztuk.
Kup z
13872-50
50 Jednostki
49, 22€
0,984€/Taca
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Środki Ogółem | 26,5x19,8cm |
|---|---|
| Materiał | Kraft |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 19,8 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 48236910 |
| Długość | 26,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 10 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi