Tacki Bambusowe na Sushi 27,5x18x2,5cm (1 Sztuk)
Ver más artículos de:
Podkreśl styl swoich dań dzięki naszej mini tacy degustacyjnej z bambusa, wykonanej z naturalnego bambusa! Idealna, by wyróżnić Twoje kulinarne kreacje podczas wydarzeń i cateringu. Chcesz przenieść swoje dania – zwłaszcza fantastyczne rolki sushi – na wyższy poziom, dodając im odrobinę zrównoważonego charakteru?
Ale to nie wszystko! Magia tych tac tkwi nie tylko w ich wyglądzie, lecz także w ekologicznym podejściu. Bambus to idealny towarzysz w kuchni: jego szybki wzrost i zdolność do regeneracji czynią go przyjaznym dla środowiska materiałem. Wyobraź sobie połączenie elegancji Twoich dań z naturalnym pięknem tych tac — to kulinarne i wizualne doświadczenie, którego nie możesz przegapić!
Dowiedz się, dlaczego te tace to idealne rozwiązanie, by Twoje potrawy jeszcze bardziej się wyróżniały:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 27,5x18x2,5cm |
| Design | Bamboo |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Żywność orientalna, gastronomia i degustacja |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Długość | 27,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1 |
41039-1
1 Jednostki
29, 15zł
29,150zł/Mini
W magazynie.
10289-1
1 Jednostki
41, 57zł
41,567zł/Taca
W magazynie.