50użyć
Pojemnik PP na Sos Okrągły z Pokrywka 30ml (100 Sztuk)
13919-100
100 Jednostki
3, 85€
0,038€/Pojemnik
W magazynie.
Okrągły pojemnik z pokrywką na zawiasie, jednorazowy i nadający się do recyklingu, 50 ml, przezroczysty, wykonany z APET-u. Idealny do zimnych potraw.
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad tym, jak prezentacja Twoich potraw może wpłynąć na doznania kulinarne? Spraw, aby usługi, które oferujesz swoim klientom były doskonałe i daj im możliwość skosztowania Twoich przepisów w domu, tak jakby były świeże z Twojej kuchni, dzięki plastikowym pojemnikom PET.
Co je wyróżnia? Są one wykonane z plastiku PET, który pozwala przygotowanym potrawom wyglądać jak nigdy dotąd dzięki przezroczystości i odporności, które charakteryzują ten materiał. Zimne czy ciepłe, żywność w środku jest przechowywana lepiej niż kiedykolwiek.
Czy jesteś zainteresowany bezpiecznym przechowywaniem żywności bez obaw? Powiemy Ci o nich więcej.
Czy słyszałeś o opakowaniach z pokrywką na zawiasach? Te innowacyjne pojemniki są nie tylko praktyczne, ale także gwarantują doskonałe hermetyczne zamknięcie. Zapomnij o ciągłym poszukiwaniu odpowiedniej pokrywki; dzięki pokrywce na zawiasach uszczelnienie jest natychmiastowe i bezpieczne - idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie prostotę i funkcjonalność w jednym produkcie!
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 50 ml |
| Design | Smacznego Posiłku |
| Materiał | APET |
| Całkowita Pojemność | 50 ml |
| Średnica | Ø7cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 2,6 cm |
| Szerokość | 7 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 450 |
50użyć
13919-100
100 Jednostki
3, 85€
0,038€/Pojemnik
W magazynie.
50użyć
13920-100
100 Jednostki
7, 21€
0,072€/Pojemnik
W magazynie.
50użyć
9659-100
100 Jednostki
-20% 5, 17€ Normalna cena 6,46 €
0,052€/Przezroczysty
W magazynie.
11892-100
100 Jednostki
8, 08€
0,081€/Pojemnik
W magazynie.
13402-100
100 Jednostki
7, 07€
0,071€/Pojemnik
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi