- Eco
Kangurek "Eco" Serwetka z Kieszonka na Sztućce Papierowe 32x40cm z 2 Warstwowy i jakością "tip to tip".
Ver más artículos de:
Czy to do codziennego użytku, czy na specjalne okazje, nie ma czasu, aby jednorazowe serwetki nie odgrywały znaczącej roli przy każdym stole. Te niezbędne akcesoria do utrzymania czystości i higieny podczas posiłków pozwolą gościom wygodnie oczyścić ręce i usta, a także ochronić ubrania i stół przed niechcianymi plamami.
A jaka jest główna zaleta tych serwetek? Ponieważ są wykonane z celulozy, nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, ale są również ekonomiczne i dostępne na każdą kieszeń, a dzięki wielu wzorom można je dopasować do każdej okazji. Ale na tym nie koniec.
Wspaniałe serwetki na sztućce Kangaroo są prawdziwym sprzymierzeńcem w żmudnym zadaniu szybkiego i sprawnego nakrywania stołów. Dzięki swojej pomysłowej konstrukcji pozwalają na wcześniejsze przygotowanie sztućców, oszczędzając cenny czas i zapewniając nienaganną prezentację.
To, co naprawdę wyróżnia te serwetki, to ich funkcjonalność. Dzięki pomysłowej kieszonce na sztućce, staną się one idealnym akcesorium do szybkiego nakrywania stołów i pozostawiania ich gotowymi, aby klientów mogli cieszyć się nimi bez żadnych zmartwień.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 32x40cm |
| Design | BIO |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 32 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 34 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 40 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 30 |
12842-30
30 Jednostki
2, 16€
0,072€/Serwetki
W magazynie.
8967-60
60 Jednostki
4, 82€
0,080€/Serwetki
W magazynie.
12846-30
30 Jednostki
2, 83€
0,094€/Serwetki
W magazynie.
8975-30
30 Jednostki
2, 96€
0,099€/Serwetki
W magazynie.
12845-30
30 Jednostki
2, 61€
0,087€/Serwetki
W magazynie.
8974-60
60 Jednostki
6, 53€
0,109€/Serwetki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi