- Pakiet
2000
Okrągły pojemnik aluminiowy o pojemności 110 ml. Szczególnie nadaje się do kremów i ciast.
Ver más artículos de:
Prezentowanie, serwowanie i delektowanie się deserami jest teraz bardzo łatwe dzięki aluminiowym patelniom do flanów. Dzięki ich tradycyjnemu wzornictwu i chropowatej nieprzywierającej powierzchni, twoje flany będą idealne, z optymalnym kształtem i teksturą w każdej porcji, która zachwyci najbardziej wymagających klientów.
Wykonane z wysokiej jakości aluminium patelnie do flanów są świadectwem ich wytrzymałości i praktyczności. Nie tylko z łatwością wytrzymują wysokie temperatury, będąc w stanie równomiernie rozprowadzać ciepło, ale także dostosowują się do zimnych warunków lodówek i zamrażarek, oferując kompleksowe rozwiązanie do przechowywania, przygotowywania i prezentacji żywności.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych opakowaniach flan? Opowiemy szczegółowo:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8cm |
| Materiał | Aluminiowe |
| Szerokość podstawy | 5,5 cm |
| Całkowita Pojemność | 110 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,7 cm |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 2000 |
4093-150-30
4.500 Jednostki
381, 72€
0,085€/Foremka
W magazynie.
4106-100-45
4.500 Jednostki
404, 52€
0,090€/Foremka
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi