- Pakiet
4.500
Okrągły pojemnik aluminiowy o pojemności 103 ml. Szczególnie nadaje się do kremów i ciast.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Opis: Okrągły pojemnik do pieczenia o pojemności 103 ml wykonany z aluminium. Zgodność z uszczelnieniem. Aby prawidłowo korzystać z kuchenki mikrofalowej, należy wykonać poniższe czynności: Zdjąć pokrywę, podgrzewać tylko jedno naczynie na raz, umieścić naczynie na środku, nie dotykając ścianek. Zgodność z kuchenkami mikrofalowymi wyprodukowanymi po 1980 r.
Zastosowania:
Pojemnik na ciasto, idealny do prezentowania i podawania ciastek śmietankowych, flanów, tarteletek.
Pojemność: 103 ml.
Kolor: srebrny.
Materiał: Aluminium (Al).
Pomiary:
Zewnętrzna strona: 7 cm.
Wewnątrz: 7 cm.
Podstawa: 6 cm.
Wysokość: 4,9 cm.
Prezentacja: Cena Dotyczy Skrzynki 4.500 Sztuk. 30 Opakowań po 150 Sztuk.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø7,3cm |
| Design | Round |
| Materiał | Aluminiowe |
| Całkowita Pojemność | 103 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4,7 cm |
| Górna średnica | 7,3 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 4,9 cm |
| Szerokość | 7,3 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 4.500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi