- Pakiet
4500
Okrągły pojemnik aluminiowy o pojemności 127 ml. Szczególnie nadaje się do kremów i ciast.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Prezentowanie, serwowanie i delektowanie się deserami jest teraz bardzo łatwe dzięki aluminiowym patelniom do flanów. Dzięki ich tradycyjnemu wzornictwu i chropowatej nieprzywierającej powierzchni, twoje flany będą idealne, z optymalnym kształtem i teksturą w każdej porcji, która zachwyci najbardziej wymagających klientów.
Wykonane z wysokiej jakości aluminium patelnie do flanów są świadectwem ich wytrzymałości i praktyczności. Nie tylko z łatwością wytrzymują wysokie temperatury, będąc w stanie równomiernie rozprowadzać ciepło, ale także dostosowują się do zimnych warunków lodówek i zamrażarek, oferując kompleksowe rozwiązanie do przechowywania, przygotowywania i prezentacji żywności.
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych opakowaniach flan? Opowiemy szczegółowo:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø8cm |
| Materiał | Aluminiowe |
| Całkowita Pojemność | 127 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,3 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 4,9 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 4500 |