- Pakiet
12
Dyspenser do mini serwetka (17x17cm). Idealny do optymalizacji czasu rozstawiania stolików w Państwa zakładzie.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy kiedykolwiek znalazłeś się w sytuacji, w której pilnie potrzebowałeś serwetki i nie mogłeś jej znaleźć? Prawdopodobnie tak i właśnie wtedy naprawdę doceniasz przydatność dozownika do serwetek. To niezbędne akcesorium w każdym lokalu pomaga utrzymać serwetki uporządkowane i w zasięgu ręki.
Jego praktyczność wykracza poza podstawową funkcję przechowywania serwetek. Dozowniki do serwetek zostały zaprojektowane tak, aby były solidne i trwałe, co oznacza mniej zmartwień związanych z wymianą lub konserwacją. Co więcej, ich wszechstronny design nie tylko uzupełnia wystrój lokalu, ale także ułatwia utrzymanie czystości i porządku w jadalniach i barach.
Co sprawia, że nasze dozowniki do serwetek są niezbędne w Twoim lokalu?
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17x17cm |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Używa | Dozownik |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 17 cm |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 17 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 12 |
11224-1-12
12 Jednostki
113, 65€
9,471€/Dyspenser
W magazynie.
11225-1-12
12 Jednostki
113, 65€
9,471€/Dyspenser
W magazynie.
11226-1-12
12 Jednostki
95, 01€
7,917€/Dyspenser
W magazynie.