- Pakiet
- Eco
4000
Idealne dla firm, które dbają o każdy szczegół: serwetki papierowe do dyspensera 17x17 cm. Mały rozmiar, duży wpływ.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Czy to do codziennego użytku, czy na specjalne okazje, nie ma czasu, aby jednorazowe serwetki nie odgrywały znaczącej roli przy każdym stole. Te niezbędne akcesoria do utrzymania czystości i higieny podczas posiłków pozwolą gościom wygodnie oczyścić ręce i usta, a także ochronić ubrania i stół przed niechcianymi plamami.
A jaka jest główna zaleta tych serwetek? Ponieważ są wykonane z celulozy, nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję, ale są również ekonomiczne i dostępne na każdą kieszeń, a dzięki wielu wzorom można je dopasować do każdej okazji. Ale na tym nie koniec.
Znak PEFC poświadcza, że nasz produkt pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony i z kontrolowanych źródeł, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
Pieczęć FSC jest gwarancją zrównoważonego rozwoju i zapewnia, że materiał, z którego wykonany jest ten produkt, pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, przyczyniając się tym samym do zrównoważonego rozwoju środowiska.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 17x17cm |
| Design | Mini |
| Materiał | Papier ekologiczny |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 17 cm |
| Certyfikat 1: FSC | TAK |
| Certyfikat PEFC | TAK |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 19 g/m² |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 17 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 4000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi