Podobne produkty:
Papierowe Mieszadełko do Kawy:
Kup z
4011-100
100 Jednostki
8, 34€
0,083€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 11cm |
| Design | Circulware |
| Materiał | Papier |
| Używa | Kawa |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 2,8 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48059380 |
| Długość | 11 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 2000 |
5170-1000
1.000 Jednostki
5, 79€
0,006€/Mieszade
W magazynie.
49011-1000
1.000 Jednostki
18, 89€
0,019€/
W magazynie.