- sale
Kubek z białego kartonu o pojemności 6 uncji, ok. 180 ml. Z górną średnicą 7,0 cm i wysokością 9,3 cm są idealne do serwowania i spożywania wszelkiego rodzaju napojów, takich jak kawa, herbata, sok lub czekolada.
Akcesoria
Kup z
6079-50
50 Jednostki
6, 45€
0,129€/Taca
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 180ml |
| Design | Classic |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 180ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø7,0cm |
| Dolna średnica | 4,9 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 8 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 100 |
7162-50
50 Jednostki
-20% 3, 13€ Normalna cena 3,91 €
0,063€/Kubek
W magazynie.
13898-50
50 Jednostki
-15% 2, 30€ Normalna cena 2,71 €
0,046€/Bia
W magazynie.
11366-100
100 Jednostki
-20% 6, 54€ Normalna cena 8,18 €
0,065€/Kubki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi