Mieszadełka Drewniane na Kawy Naturalne 11cm (1.000 Sztuk)
5170-1000
1.000 Jednostki
24, 78zł
0,025zł/Mieszade
W magazynie.
Patyczek do kawy w etui o długości 11 cm, wykonany z drewna – idealny do kawy lub dowolnego rodzaju napojów.
Te mieszadełka wyróżniają się dzięki:
Ver más artículos de:
Nie pozwól, by cokolwiek zepsuło smak Twojej kawy! Nasze Mieszadełko drewniane to najlepszy wybór – odporne na wysokie temperatury i nie wpływa na smak napojów. Idealnie pasuje do biodegradowalnych kubków na kawę, ułatwiając klientom wygodne mieszanie kawy, herbaty lub naparów.
Wykonane z drewna brzozowego, mieszadełka te wyróżniają się przede wszystkim trwałością i bezpieczeństwem: nie drzazgują się i wytrzymują wysokie temperatury bez zmiany smaku napoju czy deformacji. Ich prosty, ergonomiczny i praktyczny design sprawia, że są idealne do każdego typu lokalu.
Chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach naszych drewnianych mieszadełek?
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 11cm |
| Design | Great to Go |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Przedłużony |
| Szerokość | 0,6 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 11 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 1000 |
5170-1000
1.000 Jednostki
24, 78zł
0,025zł/Mieszade
W magazynie.
49014-1000
1.000 Jednostki
104, 39zł
0,104zł/
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi