Podobne produkty:
Mieszadełka Papierowe na Kawy 140mm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 1.000 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 14 cm |
| Design | Circulware |
| Materiał | Papier |
| Używa | Kawa |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 2,8 mm |
| Kształt | Przedłużony |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48059380 |
| Długość | 14 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1000 |
5969-500
500 Jednostki
11, 60€
0,023€/Mieszade
W magazynie.
5169-1000
1.000 Jednostki
6, 03€
0,006€/Mieszade
W magazynie.
49014-1000
1.000 Jednostki
24, 40€
0,024€/
W magazynie.