- Plastic Free
Tacka do smażonych potraw o pojemności 350ml wykonana z kartonu o wymiarach 10,6x7,3x4,5cm. Znana również jako otwarta tacka na smażone jedzenie.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10,6x7,3x4,5cm |
| Design | MonoUso |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Fast Food |
| Całkowita Pojemność | 350 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 4,5 cm |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 7,3 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Gramatura | 250 g/m² |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10,6 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi