50użyć
Pojemniczek na sosy z PP o pojemności 30 ml. Idealny do wykorzystania w gastronomii, daniach na wynos lub usługach cateringowych.
Ver más artículos de:
Zanurz się w praktyczności oferowanej przez nasze plastikowe pojemniki na sosy PP, starannie zaprojektowane, aby sprostać różnorodnym wymaganiom Twojej firmy. Zastanawiasz się, w jaki sposób te pojemniki mogą usprawnić Twoje usługi na wynos i dostawy? Oprócz uproszczenia codziennej pracy, pojemniki te zapewniają wydajność i wyróżniają się najnowocześniejszym wzornictwem i unikalnymi funkcjami.
Jaki jest sekret plastiku PP, głównego materiału używanego do produkcji tych pojemników? Jego odporność i praktyczność, jeśli chodzi o efektywne przechowywanie i transport. Czy wiesz, że wszechstronność plastiku PP znajduje odzwierciedlenie w pojemniku zdolnym do zachowania jakości zarówno gorącej, jak i zimnej żywności? To sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla firm, które starają się oferować wysokiej jakości usługi na wynos i dostawy.
Dlaczego warto wybrać nasze plastikowe pojemniki PP? Opowiemy o tym wszystkim.
Produkt został zaprojektowany tak, aby zapewniać odporność na tłuszcze i oleje, zachowując swoją integralność i funkcjonalność nawet w kontakcie z tłustą żywnością. Idealny do stosowania w gastronomii, cateringu oraz w sektorze spożywczym.
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
| Kolor | Półprzezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30ml |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Na Wynos |
| Całkowita Pojemność | 30ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 3,8 cm |
| Górna średnica | 4,8 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 2,20 cm |
| Szerokość | 4,80 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Długość | 4,80 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 100 |
50użyć
13919-50
50 Jednostki
8, 37zł
0,167zł/Okr
W magazynie.
9284-200
200 Jednostki
63, 40zł
0,317zł/Pojemnik
W magazynie.