- Pakiet
200
Elegancka łyżeczka do degustacji, wykonana z półprzezroczystego PP, 10,3 cm. Ta łyżeczka do przekąsek o bardzo ergonomicznym kształcie ma uchwyt, który umożliwia wygodne i łatwe spożywanie posiłków.
Kup z
6237-200
200 Jednostki
40, 41zł
0,202zł/Przezroczysta
W magazynie.
9476-50
50 Jednostki
79, 98zł
1,600zł/Taca
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz solidnej i imponującej prezentacji, która ożywi Twoje degustacje? W takim razie mini łyżeczki PP są dla Ciebie. Ich pojemność pozwoli gościom skosztować przygotowanych potraw w jednym lub dwóch kęsach, a ich kształt umożliwi im dostęp do całej zawartości, delektując się każdym niuansem.
Wykonane z polipropylenu, PP, te miniaturowe łyżeczki oferują doskonałą wytrzymałość i trwałość, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo podczas serwowania prezentacji. Ponadto ich niewielka waga zapewnia łatwą obsługę, ułatwiając delektowanie się wszystkimi potrawami.
Dlaczego warto włączyć łyżki degustacyjne PP do swojego kulinarnego arsenału?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10,3x4cm |
| Design | Catering |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Szerokość | 4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10,3 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 200 |
11182-25-8
200 Jednostki
87, 19zł
0,436zł/Fingerfood
W magazynie.
10176-100-20
2.000 Jednostki
770, 52zł
0,385zł/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
11705-30-20
600 Jednostki
701, 27zł
1,169zł/Fingerfood
W magazynie.
6250-50-10
500 Jednostki
255, 09zł
0,510zł/
W magazynie.
125użyć
640472-30-20
600 Jednostki
522, 54zł
0,871zł/Fingerfood
W magazynie.