- Pakiet
125użyć
600
Łyżeczki do Degustacji Single-Dose Przezroczyste 120 mm.
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Gotowy, by nadać swoim degustacjom odrobinę dystynkcji? Te eleganckie łyżeczki degustacyjne PS nie tylko dodadzą wyrafinowania Twoim potrawom, ale także pozwolą Ci zaskoczyć gości prawdziwie oryginalną prezentacją.
Miniaturowe łyżeczki wykonane z polistyrenu (PS) wyróżniają się równowagą między lekkością, wytrzymałością i elegancją, gwarantując nienaganną prezentację podczas degustacji i wydarzeń gastronomicznych. Ich elegancja dodaje charakterystycznego akcentu każdej prezentacji kulinarnej.
Łyżeczki te staną się niezbędnym elementem Twoich degustacji i cateringów, a jaki jest tego powód?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 12cm |
| Design | Catering |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 10 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 12 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 600 |
6237-200-20
4.000 Jednostki
151, 20€
0,038€/Przezroczysta
W magazynie.
6250-50-10
500 Jednostki
59, 63€
0,119€/
W magazynie.