- Pakiet
500
Łyżeczka Plastikowa na Sosy Srebrna 10 cm.
Ver más artículos de:
Gotowy, by nadać swoim degustacjom odrobinę dystynkcji? Te eleganckie łyżeczki degustacyjne PS nie tylko dodadzą wyrafinowania Twoim potrawom, ale także pozwolą Ci zaskoczyć gości prawdziwie oryginalną prezentacją.
Miniaturowe łyżeczki wykonane z polistyrenu (PS) wyróżniają się równowagą między lekkością, wytrzymałością i elegancją, gwarantując nienaganną prezentację podczas degustacji i wydarzeń gastronomicznych. Ich elegancja dodaje charakterystycznego akcentu każdej prezentacji kulinarnej.
Łyżeczki te staną się niezbędnym elementem Twoich degustacji i cateringów, a jaki jest tego powód?
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 10cm |
| Design | Catering |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 500 |
125użyć
11705-30-20
600 Jednostki
163, 93€
0,273€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640472-30-20
600 Jednostki
122, 15€
0,204€/Fingerfood
W magazynie.
11726-50-12
600 Jednostki
-12% 67, 66€ Normalna cena 76,89 €
0,113€/Fingerfood
W magazynie.
10176-100-20
2.000 Jednostki
180, 12€
0,090€/Fingerfood
W magazynie.