- Pakiet
- sale
3.000
Kubek z białego kartonu o pojemności 6 uncji, ok. 180 ml. Z górną średnicą 7,0 cm i wysokością 9,3 cm są idealne do serwowania i spożywania wszelkiego rodzaju napojów, takich jak kawa, herbata, sok lub czekolada.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 180 ml |
| Design | Classic |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 180ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø7,0cm |
| Dolna średnica | 4,9 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 8 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 3.000 |
4851-80-25
2.000 Jednostki
123, 64€
0,062€/120 ml
W magazynie.
4011-100-30
3.000 Jednostki
-12% 176, 11€ Normalna cena 200,12 €
0,059€/180 ml
W magazynie.
7152-50-20
1.000 Jednostki
92, 00€
0,092€/280 ml
W magazynie.
4012-25-20
500 Jednostki
-12% 73, 60€ Normalna cena 83,64 €
0,147€/500 ml
W magazynie.
7162-50-20
1.000 Jednostki
-12% 55, 09€ Normalna cena 62,61 €
0,055€/Kubek
W magazynie.
12668-50-20
1.000 Jednostki
71, 59€
0,072€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi