- Pakiet
- sale
500
Biały kartonowy kubek o pojemności 16Oz (500ml) do gorących napojów. Jednorazowy kubek kartonowy wykonany z celulozy pochodzącej z włókien drzewnych pozyskiwanych w zrównoważonych lasach.
Cena Dotyczy Skrzynki 500 Sztuk. 20 Opakowań po 25 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Opis:
Białe kartonowe kubki o pojemności 16Oz (500ml). Można je układać w stosy, są odporne na ciepło, izolują ciepło, są jednorazowe i nadają się do recyklingu. Można je układać w stosy, są odporne na ciepło, izolują termicznie, można je zgrzewać i nadają się do recyklingu.
Zastosowania:
Jednorazowy kubek kartonowy przeznaczony do spożywania gorących napojów takich jak: kawa, herbata, napary, czekolada. Idealne do kawiarni, bufetów, punktów gastronomicznych na wynos lub na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe.
Kolor:
Biały
Materiał:
Karton (wewnątrz laminowany PE).)
Pomiary:
Średnica górna: 9 cm.
Średnica dna: 6 cm.
Wysokość: 13,5 cm.
Pojemność:
16Oz (500ml).
Prezentacja:
Skrzynki 500 Sztuk. 20 Opakowań po 25 Sztuk.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 500 ml |
| Design | Classic |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 500ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø9,0cm |
| Dolna średnica | 6 cm |
| Górna średnica | 8,9 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi