Ryza białego papieru manila 60x86cm i 19 g/m² do cukierni oraz wszelkiego rodzaju działalności handlowej.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 60x86cm |
| Design | Ryza |
| Materiał | Papier manilski |
| Używa | Ciasto |
| Szerokość | 60 cm |
| Gramatura | 19 g/m² |
| Intrastat | 48059380 |
| Długość | 86 cm |
| Rodzaj | Papier |
| Cena za | 400 |
5996-144
144 Jednostki
19, 95€
0,139€/Dekoracje
W magazynie.
4964-400-6
2.400 Jednostki
200, 44€
0,084€/Papier
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi