- Pakiet
40
Folia Aluminowa Spożywcza w Pudełku 30cm x 50m (40 Sztuk)
35113-1-40
40 Jednostki
251, 66€
6,291€/Folia
W magazynie.
Folia Aluminowe Spożywcza 30cm x 50m w Pudełku (1 Sztuk)
Kup z
35113-1-40
40 Jednostki
251, 66€
6,291€/Folia
W magazynie.
10463-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt tak wszechstronny, że możesz go używać zarówno do przechowywania, jak i przygotowywania potraw? Folia aluminiowa duża rolka to Twój najlepszy pomocnik – idealna zarówno do kuchni profesjonalnej, jak i domowej. Dzięki możliwości dowolnego odcinania potrzebnej długości folii zapewniasz sobie optymalne wykorzystanie i minimalizację odpadów.
Dlaczego folia aluminiowa jest tak niezbędna w kuchni? Wykonana z wysokiej jakości aluminium, wyróżnia się wytrzymałością i elastycznością. To lekkie, a zarazem trwałe tworzywo idealnie nadaje się do pakowania i ochrony żywności – jest odporne na wysokie temperatury i zapobiega krzyżowemu przenoszeniu zapachów i smaków. Dzięki swojej plastyczności łatwo dopasowuje się do każdego kształtu i rozmiaru żywności.
Zalety folii aluminiowej w dużej rolce są liczne – oto najważniejsze z nich:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 30cm x 50m |
| Design | Classic |
| Materiał | Aluminiowe |
| Kształt | Rolka |
| Wysokość | 0,10 cm |
| Szerokość | 30,00 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Gramatura | 245 g/m² |
| Intrastat | 48059380 |
| Długość | 5.000,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 1 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi