Serwetki Papierowe Gladkie Białe 15x15cm (750 Sztuk)
9025-750
750 Jednostki
3, 90€
0,005€/Serwetki
W magazynie.
Serwetki Papierowe Gladkie Białe, 20x20cm.
Ver más artículos de:
W codziennej działalności najprawdopodobniej będziesz potrzebować idealnego opakowania na przekąski lub wypieki na wynos. Niezależnie od tego, czy chodzi o dostarczenie rogalika, ochronę kanapki czy przykrycie małej przekąski, serwetki z papieru siarczynowego zapewnią dodatkową ochronę, a także zapobiegną zabrudzeniu palców klientów podczas korzystania z produktów.
Ale w jaki sposób zapewniają one dodatkowe bezpieczeństwo? Dzięki kąpieli w kwasie siarkowym, która czyni je wodoodpornymi. Co więcej, ta specjalna obróbka zapobiega wnikaniu tłuszczu i ich deformacji.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 20x20cm |
| Design | Classic |
| Materiał | Papier Siarczyn |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Kształt | Kwadrat |
| Szerokość | 20 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 20 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Składanie | 1/4 |
| Cena za | 750 |
9025-750
750 Jednostki
3, 90€
0,005€/Serwetki
W magazynie.
9026-750-28
21.000 Jednostki
147, 85€
0,007€/Serwetki
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi