Talerz Biały z Trzciny Cukrowej 3-dzielny Ø23 cm (50 Sztuk).
Ver más artículos de:
Chcesz zaskoczyć swoją imprezę lub catering zrównoważoną zastawą stołową, ale o najwyższej jakości? Nie szukaj dalej, trafiłeś we właściwe miejsce i jesteśmy pewni, że nie znajdziesz nic lepszego niż nasze talerze z trzciny cukrowej.
Trzcina cukrowa jest jednym z materiałów o najmniejszym wpływie na środowisko, jeśli chodzi o produkcję jednorazowej zastawy stołowej. Jak to jest możliwe? Mówimy ci. Płyty z trzciny cukrowej otrzymywane są z bagassy, czyli produktu uzyskanego po przetworzeniu trzciny cukrowej. Po przetworzeniu tego naturalnego materiału otrzymuje się bioplastik zwany roślinnym polietylenem, który nie zanieczyszcza środowiska.
Ponieważ są wykonane w 100% z produktu roślinnego, nadają się do kompostowania i ulegają naturalnej degradacji. Nie oznacza to jednak, że można je wyrzucać gdziekolwiek, dla prawidłowego przetworzenia odpadów trzeba będzie je zdeponować w pojemniku na odpady organiczne.
Ale ich główne zalety to nie tylko to, jak bardzo są ekologiczne i zrównoważone. To niektóre z ich innych zalet:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Do cateringu, imprez, bufetów, a nawet menu dla dzieci. Dlaczego mówimy, że te talerze są idealne do tego typu usług? Wystarczy na nie spojrzeć. Dzięki tym talerzom, podzielonym na przegródki o różnych rozmiarach, możesz podawać różne części posiłku, od dania głównego po przystawki, sałatki i desery, bez konieczności używania innego talerza do każdego z nich. Czy to nie brzmi praktycznie?
A to jeszcze nie wszystko. Czy możesz sobie wyobrazić serwowanie różnych przystawek i możliwość dołączenia różnych dipów do dzielenia się? Dzięki tym talerzom jest to możliwe. Sprawiają, że posiłki są bardziej zorganizowane i pomagają cieszyć się nimi w wygodniejszy sposób. Co o tym sądzisz?
Talerzy o najbardziej uniwersalnym kolorze nie mogło zabraknąć wśród tych wykonanych z trzciny cukrowej. Białe talerze to doskonały basic na każdym stole.
Ich zalety? Wiele zalet. Nie tylko możesz stworzyć stoły o czystych i neutralnych wzorach, ale dają one również możliwość łączenia ich z nieskończoną liczbą kolorów, które znajdziesz w bogatym katalogu Monouso, aby stworzyć oryginalne i niepowtarzalne kreacje.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø23cm 3C |
| Design | Classic |
| Materiał | Trzciny Cukrowej |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Szerokość | 23 cm |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi