- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Talerz Styropianowe "Quiet Classic" 3 C. Laminowane Czarni Ø23 cm (125 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 125 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 23 cm |
| Design | Quiet Classic |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 23 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 125 |
8630-125
125 Jednostki
-30% 159, 22zł Normalna cena 227,46 zł
1,274zł/Talerz
W magazynie.
11839-50
50 Jednostki
42, 88zł
0,858zł/Talerz
W magazynie.