- ostatnie jednostki
Talerz Styropianowe "Quiet Classic" 3 C. Laminowane Czarni Ø26 cm
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø26cm |
| Design | Quiet Classic |
| Materiał | FOAM/EPS |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 26 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 125 |
110684-50
50 Jednostki
52, 51zł
1,050zł/Talerz
W magazynie.
8630-125-4
500 Jednostki
-25% 545, 85zł Normalna cena 727,79 zł
1,092zł/Talerz
W magazynie.